Aicina gatavoties konkursam «Gada balva dizainā 2012»

Apollo
0 komentāru

Jau piekto gadu Latvijas Dizaineru savienība (LDS) aicina dizainerus un dizaina pasūtītājus piedalīties un parādīt sevi konkursā «Gada balva dizainā 2012», kura mērķis ir noteikt labākos divu aizvadīto gadu dizaina sasniegumus Latvijā, apzināt un popularizēt kvalitatīvākos dizaina projektu risinājumus. Darbu pieteikumu pieņemšana sāksies no 2012. gada 1. jūnija, tāpēc LDS aicina jau laicīgi gatavot materiālus konkursa pieteikumam, portālu «Apollo» informēja LDS priekšsēdētāja vietniece Sabīne Koklačova.

Aicina gatavoties konkursam «Gada balva dizainā 2012»

Savus darbus iesniegt tiek aicināti visi dizaineri, arhitekti un nozarē studējošie. Šogad īpaši tiek aicināti dizaina pasūtītāji vai ražotāji iesniegt un paslavēt sava dizainera paveikto darbu, kas sniedz lielisku iespēju iegūt atpazīstamību produktam vai objektam, kā arī saņemt prestižu starptautiskas žūrijas vērtējumu un nacionālas nozīmes balvu. 

Kā katru gadu, darbus būs iespējams pieteikt septiņās dizaina kategorijās: Interjera dizains, Modes/tekstila dizains, Foto dizains, Rūpnieciskais dizains Iepakojuma dizains, Vides dizains un Grafiskais dizains. 

Lai veicinātu dizaina izglītību un attīstību Latvijā, konkursa «Gada balva dizainā 2012» ietvaros kā katru gadu ikvienam būs iespēja iesniegt savu darbu neformālajā dizaina konkursā «TU RĪGA», kura tēma šogad ir TURĪGUMA daudzināšana un sa-tu-rīga dizaina asprātīgi meklējumi. Konkurss, kas aicina ikvienu radošo personību uzdrīkstēties paspēlēties. TU RĪGA. 

Visi iesniegtie un konkursa nolikumam atbilstošie darbi tiks izstādīti BT1 zālē, izstādes «Baltic Furniture 2012» ietvaros un katram darbu iesniedzējiem būs iespēja saņemt drukāto «Gada Balva dizainā 2012» katalogu.

Konkurss tiek organizēts sadarbībā ar BT1 un šī gada atbalstītāju vidū ir tādi ilggadējie sadarbības partneri kā SIA Schneider Electric Latvija, Duravit un Valsts Kultūrkapitāla Fonds. 

Atskatoties uz iepriekšējiem gadiem, konkurss «Gada Balva dizainā» izpelnījās lielu mediju un sabiedrības uzmanību. 2011. gadā konkursa septiņās nominācijās tika pieteikti 101 projekti, no kuriem 29 bija jauno dizaineru individuālie pieteikumi, savukārt, 2010. gadā tie sasniedz pat 170 autoru 215 projektus. Konkursa skates apmeklējums pērn bija 25 000 viesu un interesentu, no kuriem profesionālo apmeklētāju grupā bija 8 800 viesu. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. oktobris

Vārda dienas

Renāte, Mudrīte, ModrīteRenija, Renijs, Renita, Renta, Rēna, Rineta, Rinete, Reneta, Renāta, Mudris, Rana, Ranāte, Raneta, Ranita, Ranta, Rena, Renata, Renate, Mudra

Valūtu kursi

24.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv