Aicina iepazīties ar studiju iespējām Liepājas Universitātē Attēlu galerija

Apollo
2 komentāri

No š.g. 28. februāra līdz 3. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala norisināsies 19. starptautiskā izglītības izstāde «Skola 2013», kurā ar studiju iespējām augstskolā interesentus iepazīstinās arī Liepājas Universitātes (LiepU) studenti un darbinieki.

Aicina iepazīties ar studiju iespējām Liepājas Universitātē 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Šogad Liepājas Universitātes stendā studiju programmas «Jauno mediju māksla» un «Dizains» studenti izstādes apmeklētājiem rādīs studiju procesā veidotas filmas, interaktīvas video/ audio instalācijas, savukārt studiju programmas «Informācijas tehnoloģija» un «Datorzinātne» studenti demonstrēs pašprogrammētu robotu. Būs iespēja savas zināšanas dažādās jomās pārbaudīt ar izglītojošu datorspēļu palīdzību vai tradicionālākā formā, izpildot dažādus studiju programmu «Informācijas tehnoloģija», «Datorzinātnes», «Fizika», «Matemātika» studentu sagatavotos uzdevumus.

Ikviens varēs iegūt sev nepieciešamo informāciju par Liepājas Universitāti, saņemot informatīvos bukletus un dažādu studiju programmu studentu konsultācijas par studijām un ārpusstudiju aktivitātēm.

LiepU stendā potenciālie studenti varēs piedalīties izlozē un laimēt ielūgumus uz kādu no Liepājas teātra izrādēm šajā sezonā, biļetes uz festivālu «Summer Sound Liepāja 2013» (12. – 13. jūlijs) vai biļetes uz «Fontaine Festival 2013»  (9. – 11. augusts).

Interesenti, kuriem nebūs iespēja apmeklēt izstādi, informatīvos materiālus par LiepU piedāvātajām studiju programmām pēc izstādes varēs saņemt LiepU Sabiedrisko attiecību daļā, Lielajā ielā 14, 116. telpā, vai arī Informācijas dienā, kas notiks 13. aprīlī plkst. 11.00.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv