Aicina iesaistīties Rīgas pilsētas svētku noformējuma veidošanā

Apollo
0 komentāru

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina svētku noformējuma, vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu, aicinot iedzīvotājus iesaistīties Rīgas pilsētvides noformēšanā svētku laikā. 

Aicina iesaistīties Rīgas pilsētas svētku noformējuma veidošanā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Konkursa mērķis ir izvēlēties piedāvājumu svētku noformējuma, vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skicēm, to realizēšanas tehniskajiem risinājumiem un izvietojumam Rīgas pilsētvidē, tādējādi radot svētku noskaņu pilsētā. Konkursa rezultātā iecerēts realizēt jaunus un oriģinālus svētku noformējuma projektus, kuri ir brīvi pieejami Rīgas pilsētas iedzīvotājiem un veicina tūristu piesaisti Rīgai. Konkursā aicinātas piedalīties fiziskas un juridiskas personas, tajā skaitā mākslinieki, uzņēmēji, radošas biedrības, komerckompānijas u.c. 

Pieteikumi konkursam jāiesniedz līdz 23. aprīlim, RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā Kr. Valdemāra ielā 5, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00. Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnē www.kultura.riga.lv sadaļā Finansēšanas konkursi.   

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. decembris

Vārda dienas

Klinta, Krists, Kristofers, Kristers, KristapsKristafors, Kristofs, KristofofS, Kristo, Kristens, Kristars, Karona

Valūtu kursi

18.12.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv