Aicina interesēties par pašvaldības atlaidēm sabiedriskajā transportā

Apollo
0 komentāru

Pasažieru braucienu reģistrācijas dati liecina, ka Rīgas pašvaldības piešķirtās atlaides vēl neizmanto vairāk nekā 30% «Rīgas satiksmes» pasažieru, kaut atlaides, iespējams, pienākas plašākam iedzīvotāju lokam, informē uzņēmumā.

Aicina interesēties par pašvaldības atlaidēm sabiedriskajā transportā

Foto: LETA

Par atlaidēm var interesēties «Rīgas satiksmē» zvanot vai internetā: www.rigassatiksme.lv. Uzņēmums atgādina, ka atlaides var izmantot tikai personalizēta e-talona lietotāji.

Atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā pienākas: skolēniem, studentiem, nestrādājošiem vecuma pensionāriem, 3. grupas redzes un dzirdes invalīdiem, Černobiļas atomelektrostacijas seku likvidācijas dalībniekiem, vienam no daudzbērnu ģimenes vecākiem, kā arī Rīgas pilsētas pašvaldības skolotājiem.

Lai pieteiktos pašvaldības piešķirtajai atlaidei, jābūt personalizētā e-talona lietotājam un jādodas uz kādu no «Rīgas satiksmes» Klientu apkalpošanas centriem, līdzi ņemot dokumentus, kas apliecina tiesības uz atlaidi, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Gadījumā, ja personalizētā e-talona nav, to iespējams izgatavot jebkurā Klientu apkalpošanas centrā.

Ieviešot elektronisko norēķinu sistēmu, piešķirtās atlaides izmantot kļuvis vienkāršāk, jo biļetes ar piešķirto atlaidi var iegādāties ne vien noteiktās tirdzniecības vietās, bet gan visās Rīgas satiksmes tirdzniecības vietās, mazumtirdzniecības vietās, kuras apzīmētas ar e-talona logo, kā arī biļešu automātos un e-talona interneta veikalā: http://etalons.rigassatiksme.lv/lv/sakums

Klientu apkalpošanas centru adreses
«Rīgas satiksmes» Klientu apkalpošanas centri atrodas: Prāgas ielā 1 (Rīgas Starptautiskā autoosta), Kurzemes prospektā 137, Brīvības ielā 191, Brīvības ielā 384b (4. un 16. trolejbusa galastacija «Šmerlis») un Vienības gatvē 76b. Darba laiks: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 19.00, sestdienās no 10.00 līdz 16.00.

Plašāku informāciju iespējams uzzināt, zvanot pa bezmaksas informācijas tālruni 80001919. Sīkāk par to, kādas atlaides un kādiem biļešu veidiem pienākas: www.rigassatiksme.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv