Aicina neaizmirst Repšes valdības labos darbus ekonomikas attīstībā

Apollo
0 komentāru

Demisionējušā premjera Einara Repšes valdība 15 mēnešos veicinājusi ļoti strauju ekonomikas attīstību, budžeta ieņēmumu kāpumu un Latvijas iedzīvotāju labklājības līmeņa celšanos. Tā, aizstāvot sava partijas biedra darbu, otrdien Saeimas ārkārtas sēdē paziņoja «Jaunā laika» frakcijas deputāte un Saeimas Budžeta un finanšu komisijas vadītāja Baiba Brigmane.

Pirms tam ļoti skarbu kritiku Repšes valdība saņēma no jaunā premjera amata kandidāta Induļa Emša, kas norādīja uz daudzajiem neizdarītajiem darbiem pirms iestāšanās Eiropas Savienībā u. c.

Savukārt Brigmane uzsvēra, ka Repšes valdības laikā ir sasniegts lielākais valsts budžeta ieņēmumu pieaugums — 11,8%, un budžeta fiskālais deficīts ir saglabāts zem 2% robežas. Brigmane arī pavēstīja, ka «Jaunajam laikam» pietika politiskās gribas iekļaut valsts speciālos budžetus pamatbudžetā, ko iepriekš vēlējās paveikt arī citas valdības, taču viņiem nepietika drosmes.

«Repšes valdība ir nodrošinājusi ļoti strauju valsts ekonomisko attīstību, tajā pašā laikā domājot par iedzīvotāju labklājību,» sacīja Brigmane.

Viņa atgādināja, ka Repšes valdības laikā tika palielināta minimālā alga, pensijas un bērnu pabalsti. Tādējādi «Jaunais laiks» īstenojis tādu politiku, kas palielināja iedzīvotāju labklājību. Pie Repšes valdības sasniegumiem viņa minēja arī pievienotās vērtības nodokļa minimālās likmes samazināšanu no 9% līdz 5%.

Nobeigumā Brigmane sacīja, ka ««Jaunais laiks» sekos, lai katrs lats tiktu tērēts ikviena Latvijas iedzīvotāja interesēs».

Aicina neaizmirst Repšes valdības labos darbus ekonomikas attīstībā

Foto: AFI/B.Koļesņikovs

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.09.2017
Ienākt apollo.lv