Aicina piedalīties foto konkursā «Izzini mežu, Iepazīsti PEFC»

Apollo
1 komentārs

Kādu ietekmi uz tavu dzīvi atstāj meži? Kā tu izmanto iespējas un pakalpojumus, ko piedāvā mežs? Lai ko arī mežs tev nozīmētu, mēs to vēlamies redzēt. Izpaud sevi caur bildēm un sacenties par  balvām foto konkursā «Izzini mežu, iepazīsti PEFC». Foto konkursu organizē PEFC Latvijas Padome un tas norisināsies līdz Pasaules Vides dienai (5. jūnijam). Konkurss ir starptautisks un norisinās 24 valstīs.

Aicina piedalīties foto konkursā «Izzini mežu, Iepazīsti PEFC»

Foto: The Mercurist, CC BY-SA 2.0

Balvu fonds

PEFC organizācijas no visas pasaules ir vienojušās veidot starptautisku konkursu, kas notiks divās kārtās: nacionālajā un starptautiskajā. Nacionālajā kārtā paredzētas sekojošas balvas:

  • Dāvanu karte divām personām atpūtas un tūrisma centrā «Ezernieki» (1 nakts)
  • Dāvanu karte divām personām kāpienam drosmes tornī «Vells»;
  • PEFC mugursoma.

Nacionālās kārtas pirmo trīs vietu ieguvēju labākās bildes iegūs iespēju piedalīties arī starptautiskajā foto konkursā “«PEFC Gada Fotogrāfs 2017» kurā galvenā balva ir dalība PEFC Mežu sertifikācijas nedēļā, kas novembrī notiks Helsinkos vai arī naudas balvas 3000 CHF vērtībā.

Sīkāk par pašu fotokonkursu informācija pieejama šeit.

Par PEFC

PEFC, Meža sertifikācijas sistēmu novērtēšanas programma, ir pasaulē lielākā meža sertifikācijas sistēma. PEFC izveidoja mazie un ģimenes mežu īpašnieki, lai demonstrētu izcilību ilgtspējīgā meža apsaimniekošanā.  Kopumā pasaulē vairāk kā 300 miljoni hektāru meža pasaulē ir sertificēti pēc starptautiski atzītajiem Ilgtspējības Kritērijiem. Sertifikācija nodrošina, ka meži tiek apsaimniekoti atbildīgi un dod mums visiem iespēju pieņemt atbildīgas izvēles pērkot koksni un ar mežu saistītos produktus.

Biedrība «PEFC Latvijas Padome» ir Starptautiskās PEFC Padomes biedrs, kas nodrošina PEFC sertifikācijas sistēmas darbību Latvijā.

Plašāku informāciju par sertifikāciju un biedrību meklējiet: www.pefc.lv

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv