Aicina pieteikties brīvprātīgos Eiropas basketbola čempionātam

Apollo
0 komentāru

Šā gada vasarā, no 15. līdz 25. jūlijam, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Eiropas čempionāts basketbolā U-20 meitenēm un šajā sakarā ir laipni aicināti pieteikties visi interesanti no Liepājas un Liepājas apkārtnes, kas vēlas iesaistīties brīvprātīgo darbā.

Brīvprātīgajiem būs iespēja nepilnas divas nedēļas pavadīt un roku rokā darboties kopā ar dažādu valstu basketbola izlasēm. Tā ir iespēja praktizēt angļu un citu valodu zināšanas, iegūt pieredzi augsta līmeņa pasākumu darbībā, kā arī gūt daudz pozitīvu emociju čempionāta laikā.

Brīvprātīgo darba pienākumi būs visdažādākie, sākot ar palīgiem laukuma uzkopšanā spēļu laikā un beidzot ar komandu atašejiem, kuru galvenais pienākums ir būt kopā ar komandu visu tā atrašanos laiku Liepājā, komandas vārdā kontaktēties ar viesnīcu, organizatoriem un citām iestādēm.

Kopumā nepieciešamo brīvprātīgo darbinieku skaits ir visai liels, tāpēc čempionāta organizatori cer, ka jaunieši būs aktīvi un viesus no visas Eiropas sagaidīs gluži tāpat kā iepriekšējā čempionātā pirms gada. Brīvprātīgie čempionāta laikā tiks nodrošināti ar siltām pusdienām, kā arī būs iespēja saņemt dažus suvenīrus, kā, piemēram, oriģinālus T–kreklus.

Laipni aicināti ir pilnīgi visi – gan meitenes, gan zēni no 16 gadu vecuma. Visi interesenti var pieteikties personīgi aizpildot pieteikuma anketu Liepājas Olimpiskā centra Info centrā līdz šā gada 18. jūnijam. To ir iespējams izdarīt katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00. Sīkāka informācija zvanot pa tālruni 29249547 vai rakstot uz e–pastu «info@loc.lv» brīvprātīgo jauniešu koordinatorei Ievai Lakutei.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv