Aicina skolas pieteikties programmā «Skolas auglis»

Apollo
0 komentāru

Mācību iestādēm, kuras 2011./2012.mācību gadā vēlas piedalīties atbalsta programmā «Skolas auglis», Lauku atbalsta dienestā (LAD) jāpiesakās līdz 2011.gada 15.septembrim.
Šogad programmas ietvaros augļus un dārzeņus saņems skolēni no 1.-9.klasei. Augļus un dārzeņus izdalīs trīs reizes nedēļā, portālu «Apollo» informēja Elīna Dūklava, Lauku atbalsta dienesta Klientu apkalpošanas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste.

Aicina skolas pieteikties programmā «Skolas auglis»

Foto: Evija Trifonova/LETA

Skolas var pieteikties, sūtot informāciju uz e-pasta adresi lad@lad.gov.lv, norādot skolas nosaukumu, adresi, 1.klašu un 2.-9.klašu skolēnu skaitu, kā arī kontaktinformāciju.
Atbalsta programmas darbības periodu un atbalsta likmi 2011./2012.mācību gadam noteiks Zemkopības ministrijā. Šī informācija tiks publicēta laikrakstā «Latvijas Vēstnesis» un LAD mājas lapā līdz š.g.15.oktobrim.

Laikā no 5.septembra līdz 13.septembrim LAD organizē informatīvus seminārus par atbalsta programmas aktivitātēm un darbību 2011./2012.mācību gadā.

Iepriekšējā mācību gadā programmā piedalījās 537 mācību iestādes, ar augļiem un dārzeņiem nodrošinot vairāk kā 73 tūkstošus Latvijas izglītības iestāžu 1.-6.klašu audzēkņus.

Sīkāka informācija www.lad.gov.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv