Aicina uz džeza saksofonista Borisa Gammera koncertu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Džeza katedras studenti un Izraēlas vēstniecība Latvijā aicina visus mūzikas interesentus uz džeza mūzikas koncertu ar leģendāro saksofonistu, klarnetistu un flautistu Borisu Gammeru (Boris Gammer, Izraēla) ceturtdien, 16. maijā plkst. 18.00 JVLMA Ērģeļu zālē.

Aicina uz džeza saksofonista Borisa Gammera koncertu 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Boriss Gammers neapšaubāmi ir viens no vadošajiem Izraēlas džeza skatuves māksliniekiem. Komponists, aranžētājs, pedagogs un aktīvi koncertējošs mākslinieks. Uzstājies kopā ar daudziem mūziķiem, tostarp ar Diziju Džilespi (Dizzsiy Gilesspsie), Čiku Korea (Chick Corea), Oskaru Petersonu (Oscar Peterson) un daudzām citām džeza superzvaigznēm.

Dzimis Rīgā (1949) un muzikālo izglītību ieguvis Jāzepa Mediņa mūzikas koledžā klarnetes, flautas un saksofona spēles klasēs. 1978. gadā viņš emigrējis uz Izraēlu, kur 1985. gadā dibinājis Izraēlas pirmo profesionālo diksilendu «Jerusalem Jazz Band». 1986. gadā Izraēlas džeza festivālā viņš tika atzīts par labāko saksofonistu, bet 1989. gadā kopā ar Izraēlas un Eiropas mūziķiem Gammers nodibināja džeza grupu «Eight Till Late». Boriss Gammers sniedzis neskaitāmus koncertus un piedalījies festivālos Eiropā, Amerikā un mītnes zemē Izraēlā, ierakstījis vairākus albumus. Kopš 1980. gada  ir atzīts un studentu iemīļots pedagogs Jeruzalemes Mūzikas akadēmijā.

  • Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties stundu pirms koncerta tā norises vietā. 
  • Biļešu cena Ls 3.

Vairāk informācijas par Borisu Gammeru: «borisgammer.com»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv