Aicina uz kamerkora «Amadeus» 20 gadu jubilejas koncertu

Apollo
2 komentāri

2013. gada 27. aprīlī plkst. 19.00 koncertzālē AVE SOL notiks kamerkora «Amadeus» 20 gadu jubilejas koncerts «Mans retro». 

Aicina uz kamerkora «Amadeus» 20 gadu jubilejas koncertu

Foto: Publicitātes foto

Klausītājiem būs iespēja dzirdēt dažādu tautu un laikmetu mūziku – skanēs Volfganga Amadeja Mocarta «Noktirnes», Džona Lenona un Pola Makartnija «Michelle», Zigmara Liepiņa «Vienīgā», kamerkora «Amadeus» diriģentes Ingas Dziļumas humoreska «Lauku svīta» un vēl daudzas citas skaistas un iemīļotas dziesmas. Jubilejas vakarā kamerkoris «Amadeus» demonstrēs ne tikai savas a cappella dziedāšanas prasmes, bet uzstāsies kopā arī ar instrumentālo grupu, kuras sastāvā muzicēs Jānis Olekšs (ģitāra, kontrabass), Mārtiņš Miļevskis (sitamie instrumenti), Juris Olekšs (ģitāra, akordeons), Uldis Urbāns (oboja) un Ināra Lēnspēlniece (klavieres). Koncerta laikā tiks demonstrēts īpaši sagatavots videomateriāls par spilgtākajiem un interesantākajiem notikumiem kolektīva pastāvēšanas laikā.

Kamerkori «Amadeus» 1993. gadā dibināja diriģente Inga Dziļuma, kura līdz pat šim brīdim ir arī kora mākslinieciskā vadītāja. Kora dalībnieku vecumu amplitūda ir ļoti plaša, te dzied gan jaunieši, gan sirmgalvji, gan ģimenes jau vairākās paaudzēs. Kolektīvs aktīvi iesaistās ne tikai svarīgos Rīgas un Latvijas mūzikas dzīves notikumos, bet ar panākumiem ir piedalījies arī starptautiskos festivālos un konkursos Somijā, Šveicē, Itālijā, Spānijā un Austrijā.

  • Ieeja koncertā bez maksas

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv