Aicina uz vebināru - Modernā patērētāja paradumi un mobilā mārketinga attīstības tendences

Apollo
4 komentāri

Interneta Mārketinga Asociācija aicina ikvienu interesentu - uzņēmuma pārstāvi, mārketinga speciālistu, topošo mārketinga guru, studentu  un skolēnu iegūt jaunas zināšanas par mobilā mārketinga sniegtajām iespējām un piedalīties bezmaksas vebinārā  Modernā patērētāja paradumi un mobilā mārketinga attīstības tendences, kas notiks š.g. 20.martā no plkst. 13.00 līdz 14.30.

Aicina uz vebināru - Modernā patērētāja paradumi un mobilā mārketinga attīstības tendences

Foto: logo

Šis vebinārs ir ieguldījums ilgtspējīgai Latvijas sabiedrības izglītības veicināšanā par modernajām interneta un mobilā mārketinga tehnoloģijām un notiksies E-prasmju nedēļas ietvaros, kas ir  Eiropas mēroga visas sabiedrības informēšanas kampaņa, lai demonstrētu e-prasmju nozīmi darbā, karjeras attīstībā un izaugsmē digitālajā laikmetā. E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejamas e-vidē.

Mobilā mārketinga tendenču pazinēji: Google AdWords Latvijas : Laura Krasovska un Didzis Vilcāns, Egils Boitmanis no Infinitum8 un Edgars  Strolis no DigiBrand diskutēs par modernā patērētāju paradumiem, AdWords reklāmām mobilajās ierīcēs un  mobilā mārketinga attīstības tendencēm.

Vebināra laikā dalīsimies zināšanās par:

●     Kas ir korekts mobilais mārketings?

●     Mobilais mārketings - zīmola atpazīstamība, komunikācija, jauni klienti un tirgi;

●     Kā noskaidrot, kādu informāciju meklē modernais lietotājs mobilajās ierīcēs?

●     Kas īsti ir AdWords reklāma mobilajās ierīcēs?

●     SMS un mobilais mārketings;

●     Mobilā mārketinga attīstība un patērētāju vajadzības rīt.

Lūgums reģistrēties vebināram līdz 19.03.2013. IMA mājas lapā: http://iasociacija.lv/pasakumi/20-03-2013-plkst-13-00-ima-vebinars-moderna-pateretaja-paradumi-un-mobila-marketinga-attistibas-tendences. Vebināru varēs noskatīties IMA YouTube kanālā - http://www.youtube.com/user/iasociacija.  Visiem reģistrētajiem lietotājiem pirms vebināra tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts ar YouTube saiti. Plašāka informācija ir pieejama zvanot pa tālruni + 371 27762282 vai rakstot e-pastu: info@iasociacija.lv.

Interneta Mārketinga Asociācijā ir apvienojušies spēcīgākie interneta un digitālā mārketinga nozares zīmoli: Mailigen, iMedia, Infinitum, GoAffiliate, DigiBrand, Cload,  Elietas, Addvisors Rīga un Media Contacts Latvija. Asociācijas mērķis ir attīstīt konkurētspējīgu interneta un digitālā mārketinga nozari Latvijā un veicināt sabiedrības un uzņēmēju izpratni par interneta mārketinga ietekmi uz uzņēmējdarbības attīstību. Asociācija organizē dažādus izglītojošus seminārus, tiešsaistes  vebinārus un ikgadējo starptautisko interneta un digitālā mārketinga konferenci  - iLive, kas šogad notiks 9.un 10.maijā Radisson Blu Hotel Latvija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv