Aicina ziedot zemniekiem, pretī saņemot viņu ražoto produkciju

Apollo
0 komentāru

Aicinot atbalstīt zemniekus un vienlaikus Latvijas ekonomiku kopumā, kā arī uzturā lietot svaigu, dabai draudzīgu pārtiku, biedrība «S-putns» un Latvijas Lauku atbalsta asociācija sāk akciju zemnieku atbalstam.

Akcijas laikā iedzīvotāji, kas vēlas ziedot kādai Latvijas zemnieku saimniecībai, aicināti rakstīt uz e-pastu zemniekiem@gmail.com vai zvanīt 26346944, vienlaikus norādot, kas būtu tie produkti, kurus ziedotājs vēlētos saņemt pretī, portālam «Apollo» pavēstīja biedrības «S-putns» pārstāve Lana Saksone.

Akcijas organizētāji apņemas atrast vēlmēm visatbilstošāko zemnieku saimniecību, kas pie ziedotājiem ieradīsies personīgi. Ņemot vērā augstās transporta izmaksas, akcijas organizētāji aicina savstarpēji kooperēties, piemēram, darba kolektīviem, vienas mājas/ielas iedzīvotājiem, kā arī draugiem.

Rīkotāji aicina arī akcijai pievienoties zemnieku saimniecības, kas to vēl nav izdarījušas, izmantojot minēto kontaktinformāciju. Organizētāji un zemnieku saimniecības patur tiesības noteikt ziedojuma summu vēlamā dāvinājuma saņemšanai, piemēram, par 35 santīmiem ziedotājs dāvanā var saņemt litru piena.

Akcijas organizētāji atgādina, ka Latvijā no ziedojumiem netiek ieturēti nodokļi, dāvinājumus neregulē Pārtikas aprites uzraudzības likums, taču Civillikums paredz dāvinājumu atlīdzības nozīmē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv