Ainars Bumbieris uzsāk solokarjeru

Apollo
0 komentāru

Bijušais grupas «Latte» dalībnieks Ainars Bumbieris Latvijas klausītājiem piedāvā savu pirmo solosinglu – Aleksandra Ribaka dziesmas «Fairytale» kaverversiju, ar kuru dziedātājs uzsāk savu solodarbību.

Ainars Bumbieris uzsāk solokarjeru

Publicitātes foto

Par debijas singlu «Fairytale» izvēlēta tādēļ, ka šis skaņdarbs ir pazīstams ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, kuru radiostacijām jau ir nosūtīta šī kompozīcija. «Dziesma tika sagatavota pirms Latvijas «Eirovīzijas» fināla un tas ir mans sveiciens mūsu konkursa uzvarētājai Aishai, novēlot viņai veiksmi konkursā Oslo,» savu izvēli pamato Bumbieris. Jaunā dziesmas versija ir veidota džeza manierē un tās ierakstā ir piedalījies Raimonds Graudiņš (piebalsis, kontrabass un klavieres).

Jāpiezīmē, ka dziesmas «Fairytale» jauno versiju, viesojoties Latvijā, noklausījās arī Aleksandrs Ribaks. «Šī ir ļoti sarežģīta dziesma, kuru ir centušies dziedāt daudzi dziedātāji, taču tikai retajam to ir izdevies tik veiksmīgi nodziedāt manā oriģinālajā tonalitātē, kā to ir izdarījis Ainars», par dzirdēto versiju sacīja Ribaks.

Šobrīd 21 gadu jaunais Ainars Bumbieris savu muzikālo karjeru ir veidojis piedaloties vairākos mūziklos («Robins Huds», «Mūsdienu pasaka par Pelrušķīti», «Leģenda par Ziemassvētku rozi», u.c.), TV3 šovā «Koru Kari» Olgas Rajeckas vadītajā Violetajā Lielvārdes korī, kā arī grupā «Latte».

Dziesma «Fairytale» lejuplādei ir pieejama arī interneta mūzikas veikalos «platforma.lv» un «doremi.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv