«airBaltic» striktāk skatās uz pasažieru bagāžas svaru

Apollo
0 komentāru

Aviokompānija «airBaltic» ieviesusi stingrus ierobežojumus bagāžas pārvadāšanai, ziņo laikraksts «Diena». Tas kompānijai ļaušot turēties starp Eiropas punktuālākajām aviokompānijām.

Lidosta

Foto: Evija Trifanova/LETA

Agrāk vairāki ar vienu rezervāciju ekonomiskajā klasē ceļojoši cilvēki varēja pieļaujamo bagāžas svaru sadalīt pēc pašu ieskatiem, piemēram, diviem atļautajos 40 kilogramos iekļaujot vienu 15, otru 25 kilogramus smagu somu. Tagad kompānija «airBaltic» ir strikta — 20 kilogramu katram, un viss. Par katru papildu kilogramu jāpiemaksā desmit lati.

«airBaltic» viceprezidents Jānis Vanags norādīja, ka kopš gada sākuma aviosabiedrība iekļuvusi Eiropas punktuālāko sarakstā, jo no 100 lidmašīnām 95 izlido laikā. «Bagāžas apstrāde ir šķietami neliela lieta, bet tā mums ļauj uzlabot rādītājus,» piebilda Vanags. Tas arī labāk ļauj izplānot bagāžas izvietošanu lidmašīnā, kas savukārt ietaupa degvielu.

Jautāts, vai punktualitātes uzlabojuma cena nav sarūgtināti pasažieri, «airBaltic» viceprezidents norādīja, ka tas esot retorisks jautājums, jo citiem, piemēram, svarīgāk būs nonākt galamērķī laikus. Sūdzību skaits jūlijā, kad ieviesta jaunā kārtība, esot pat mazāks nekā iepriekš.

Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Sanita Bikseniece sacīja, ka par jauno praksi saņemti vairāki e-pasti, bet neviena oficiāla sūdzība.

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv