Aisha atklāj «Jaunā viļņa» repertuāru

Apollo
0 komentāru

Jau pirmdien, 20. jūlijā, Aisha kopā ar citiem konkursa «Jaunais vilnis» dalībniekiem sāks mēģinājumus Dzintaru koncertzālē, lai 28. jūlijā startētu cīņā par starptautiskā jauno vokālistu konkursa lauriem. Par godu šim notikumam ceturtdien uz viesnīcas «Gutenbergs» terases notika mediju pārstāvju plaši apmeklēta preses konference.

Aisha atklāj «Jaunā viļņa» repertuāru

Foto: Publicitātes foto

Konferencē dziedātāja teica sirsnīgu pateicību «Latvijas Mobilajam telefonam» (LMT) par atbalstu. Aisha: «Prasības dalībai šādā konkursā ir ļoti augstas, un bez LMT atbalsta pienācīgi sagatavoties būtu ļoti grūti. Es ļoti priecājos par tik saprotošu un pretimnākošu partneri.» Aisha no uzņēmuma saņēma arī savam aktīvajam dzīvesveidam atbilstošu dāvanu — «Netbook» datoru ar «iBiroju», lai, sākot ar 17. jūliju, portālā www.draugiem.lv būtu iespējams sekot blogam, kurā dziedātāja «no notikuma vietas» dalīsies iespaidos un stāstīs par pirmskonkursa un vēlāk arī paša konkursa atmosfēru, iespaidiem un emocijām.

Konferencē tika atklāts arī «Jaunā viļņa» programmai izvēlētais repertuārs. Konkursa pirmajā dienā Aisha dziedās Krisa Kristofersona un Freda Fostera dziesmu no Dženisas Džoplinas repertuāra «Me and Bobby McGee», kuru lieliskā, emocionāli piesātinātā dzīvajā izpildījumā bija iespēja dzirdēt arī konferences dalībniekiem. Otrajā dienā sekos Jāņa Lūsēna un Guntara Rača «Noch», bet savu dalību konkursā Latvijas pārstāve noslēgs ar šā gada Eirovīzijas nacionālajā atlasē pirmoreiz izskanējušās dziesmas «You Really Got Me Going» jaunu versiju latviešu un angļu valodā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv