Aisha prezentēs pirmo pašsacerēto dziesmu

Apollo
1 komentārs

Jau ziņojām, ka Aija Andrejeva (Aisha) ir izveidojusi jaunu, nebijušu akustisko Ziemassvētku koncertprogrammu, lai Rīgā, Liepājā un Ventspilī stāstītu svētku stāstus.

Aisha prezentēs pirmo pašsacerēto dziesmu

Publicitātes foto.

29. novembrī, tūlīt pēc pirmās adventes, Aija pirmo reizi atskaņos un klausītāju rokās nodos savu PIRMO dziesmu «Kamoliņš». Dziesma stāsta par to, ka mums ikvienam vajadzētu vairāk censties sadzirdēt un uzklausīt vienam otru, ieklausīties sev tuvu cilvēku sirdspukstos un pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni. 

Jaunās dziesmas autori ir pati Aija (vārdi) un Kaspars Ansons (mūzika), kurš piedalīsies arī akustiskajā koncertprogrammā. «Šī ir pirmā manis sacerētā dziesma, un tieši tāpēc tā ir tik īpaša». 

Jau kopš bērnības Ziemassvētki man ir bijuši ļoti īpaši un gaidīti svētki, kad daudz laika pavadījām ģimenes lokā, cepot piparkūkas un dziedot Ziemassvētku dziesmas, stāsta dziedātāja Aija.

Tikpat silta un īpaša kā dziesmas nosaukums būs arī koncertprogramma «Kur saputināts miers…», tajā varēs dzirdēt jaunus skaņdarbus un zināmas Ziemassvētku dziesmas jaunā izpildījumā.

Dziesma «Kamoliņš» no pirmdienas, 29.novembra, būs lejupielādējama portālā «Doremi.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv