Aizdegoties uz sildītāja žāvētām drēbēm, ar dūmiem saindējas sirmgalve

Apollo
0 komentāru

Šonakt slimnīcā nogādāta sirmgalve, kas saindējusies ar dūmiem ugunsgrēkā, ko izraisīja uz elektriskā sildītāja žāvēties saliktu drēbju aizdegšanās, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Inga Vetere.

Aizdegoties uz sildītāja žāvētām drēbēm, ar dūmiem saindējas sirmgalve

Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Šonakt īsti pēc pusnakts tika saņemts izsaukums uz Olaini, kur Jelgavas ielā piecstāvu dzīvojamā mājā bija sadūmojums. Vienā no šīs mājas dzīvokļiem bija izcēlies neliels ugunsgrēks, jo mājas saimniece, 1933.gadā dzimusi sieviete, bija salikusi uz elektriskās sildierīces žāvēties drēbes, kas aizdegušās. Sieviete saelpojusies dūmus, tāpēc bija nepieciešams viņu nogādāt mediķu aprūpē.

Kā uzsvēra Vetere, šāda rīcība ir viena no izplatītākajām kļūdām, ko cilvēki pieļauj aukstajā laikā.

Kā atzīmēja ugunsdzēsības dienesta pārstāve, šādi ugunsgrēki, kas izceļas, aizdegoties lietām, ar ko apkrāmētās krāsnis un dažādas sildierīces, beidzas arī letāli. Šoreiz ugunsgrēkam nebija traģisku seku, jo sirmgalve pamodusies.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 12 ugunsgrēki, dienesta darbinieki arī devušies septiņos glābšanas darbos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv