Aizdomās par kukuļņemšanu aiztur ceļu policisti

Apollo
0 komentāru

Otrdien Valsts policijas (VP) Iekšējā drošības biroja darbinieki operatīvo pasākumu laikā aizdomās par kukuļa pieņemšanu aizturēja VP Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona jaunāko inspektori.

Aizdomās par kukuļņemšanu aiztur ceļu policisti

Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Kā portālam «Apollo» pastāstīja VP pārstāve Linda Neimane-Zobena, aizturētā Rīgā, pildot dienesta pienākumus, par Ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošanu apturēja kādu automašīnu. Lai automašīnas vadītājam netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, Ceļu policijas darbiniece pieņēma kukuli 100 latu apmērā.

VP Iekšējā drošības birojā par minēto faktu sākts kriminālprocess par kukuļa pieņemšanu, ko izdarījusi valsts amatpersona, izmantojot savu dienesta stāvokli, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Sāktajā kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

VP aicina informēt Iekšējā drošības biroja darbiniekus par gadījumiem, kad policijas darbinieki nav godprātīgi pildījuši savus dienesta pienākumus vai arī pārkāpuši likumā noteiktās normas.

VP Iekšējā drošības biroja anonīmais uzticības tālrunis (automātiskais atbildētājs) — 67075456.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv