Aizdomās par slepkavību ar sevišķu cietsirdību aizturēti trīs vīrieši

Apollo
6 komentāri

Ludzā par slepkavību ar sevišķu cietsirdību policija aizturējusi trīs vīriešus, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas pārstāve Anastasija Laizāne.

Aizdomās par slepkavību ar sevišķu cietsirdību aizturēti trīs vīrieši

Foto: Reuters/Scanpix

Šā gada aprīlī policijā tika saņemta informācija par to, ka bezvēsts ir pazudis kāds Ludzas iedzīvotājs -  1980.gadā dzimis vīrietis. Pārbaudes rezultātā, maija sākumā policija sāka kriminālprocesu par  noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki sāktā kriminālprocesa ietvaros veikuši rūpīgu un apjomīgu darbu, kā rezultātā 1.augustā  Ludzas novadā, Pildas pagastā, kādas neapdzīvotas mājas teritorijas akā, atraduši pazudušā vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Veicot tālāko izmeklēšanu un operatīvus meklēšanas pasākumus, aizdomās par šī sevišķi smagā nozieguma izdarīšanu, policija aizturējusi trīs Ludzas iedzīvotājus, 1982., 1987. un 1992.gadā dzimušus vīriešus, viens, no kuriem agrāk vairakkārt saukts pie kriminālatbildības.

Diviem no aizturētajiem tiesa vēlāk piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu, bet trešajam ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli.

Šobrīd kriminālprocess kvalificēts pēc Krimināllikuma 117.panta, 4., 10.punkta – slepkavība, ko izdarījusi personu grupa ar sevišķu cietsirdību.

Policija turpina izmeklēšanu.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.12.2017
Ienākt apollo.lv