Aizdomās par zādzībām Jēkabpilī meklē attēlos redzamos vīriešus Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki aizdomās par vairākām zādzībām no dzīvokļiem Jēkabpilī meklē attēlos redzamos vīriešus, portālam «Apollo» pavēstīja Zemgales reģiona policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Aizdomās par zādzībām Jēkabpilī meklē attēlos redzamos vīriešus 2 attēli Atvērt

Foto: Valsts policija

Šā gada 24.maijā pēc pulksten 12 Jēkabpilī, uzlaužot durvīm slēdzenes, tika apzagti trīs dzīvokļi Bebru, Draudzības alejas un Viesturu ielā.

Sakarā ar šīm zādzībām «uz karstām pēdām», pateicoties iedzīvotāja sniegtajai informācijai, tika aizturēts jau agrāk tiesāts, 1970.gadā dzimis vīrietis, kurš brauca ar nomātu automašīnu «Hummer»,  savukārt vēl divi vīrieši tiek meklēti.

Sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

1970.gadā dzimušajam vīrietim, kurš ir Rīgas iedzīvotājs, piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Policija pieļauj iespēju, ka šis noziedzīgais grupējums veicis zādzības arī citās Latvijas pilsētās.

Aizdomās par noziegumu izdarīšanu tiek meklēti vēl divi vīrieši no Daugavpils, lūgums atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir jebkāda informācija par attēlos redzamo vīriešu atrašanās vietām.

Ziņot pa tālruņiem: 65202600, 65202603, 02, 112, vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

Jēkabpils policisti izsaka pateicību iedzīvotājam par informācijas sniegšanu policijai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv