Aizsardzības ministrija brīdina par iespējamiem sastrēgumiem uz Tallinas šosejas

Apollo
18 komentāri

Sakarā ar plānotajām Igaunijas Aizsardzības spēku vienību mācībām Ādažu poligonā 8. un 15.aprīlī notiks militāro transporta līdzekļu kustība pa autoceļu A1 (Tallinas šoseju).

Aizsardzības ministrija brīdina par iespējamiem sastrēgumiem uz Tallinas šosejas

Foto: Lita Krone/LETA

Lai veiktu mācību uzdevumu izpildi, 8.aprīlī no plkst. 22 līdz aptuveni plkst. 23.59 vairākas militāro transporta līdzekļu kolonnas virzīsies no Ainažu robežkontroles punkta līdz Ādažu poligonam pa autoceļu A1.

Lai mazinātu militāro kolonnu pārvietošanās radītos apgrūtinājumus pārējiem autovadītājiem, katra kolonna tiks apstādināta Ainažu – Rīgas autoceļa 42.kilometrā (pirms pagrieziena uz Limbažiem), ar mērķi atjaunot ikdienas satiksmes plūsmu.

Savukārt pēc mācību uzdevuma izpildes 15.aprīlī no plkst. 5 līdz aptuveni plkst. 7 vairākas militāro transporta līdzekļu kolonnas virzīsies no Ādažu poligona līdz Ainažu robežkontroles punktam pa autoceļu A1.

Lai mazinātu militāro kolonnu pārvietošanās radītos apgrūtinājumus pārējiem autovadītājiem, katra kolonna tiks apstādināta Rīgas – Ainažu autoceļa 66.kilometrā (pēc pagrieziena uz Limbažiem), ar mērķi atjaunot ikdienas satiksmes plūsmu.

Nacionālie bruņotie spēki (NBS) atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kā arī ievērot ceļu satiksmes noteikumus un Militārās policijas satiksmes regulētāju norādījumus.

Sakarā ar plānotajām Igaunijas Aizsardzības spēku vienību mācībām Ādažu poligonā NBS atgādina, ka ir aizliegts ieiet un iebraukt poligona teritorijā bez saskaņošanas ar tā administrāciju.

Bez saskaņošanas atļauts pārvietoties tikai pa koplietošanas ceļiem, kuri norādīti kartē uz informatīvajiem stendiem. NBS informē par sagādātājām neērtībām, kas var īslaicīgi rasties sakarā ar to, ka dažas kaujas šaušanas nodarbības notiks arī agrā rīta un vēlā vakara stundā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv