Aiztur četrus narkotirgoņus

Apollo
0 komentāru

Pagājušajā nedēļā Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde aizdomās par nelegālu narkotisko vielu izplatīšanu aizturēja četrus noziedzīgas grupas dalībniekus un pārtrauca grupas noziedzīgo darbību, portālu «Apollo» informēja Valsts policijā.

Par narkotisko vielu tirgošanu nozieguma izdarīšanas brīdī aizturēti 1962., 1966. un 1970. gadā dzimuši vīrieši. Aizturētie jau agrāk bija nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar nelegālu narkotiku apriti, kā arī laupīšanu un zādzību izdarīšanu.

Pie aizturētajiem un sankcionētu kratīšanu laikā viņu dzīvesvietās policisti atrada un atsavināja 400 gramus metamfetamīna, kura vērtība nelegālajā apritē sasniedz aptuveni 4000 latu.

Turpinot veikt operatīvos pasākumus, 6. augustā Rīgā, Jukuma Vācieša ielā, policisti aizdomās par narkotisko vielu realizāciju nozieguma izdarīšanas brīdī aizturēja jau agrāk par zādzībām sodītu 1978. gadā dzimušu vīrieti. Pie vīrieša tika atrastas un atsavinātas 250 piperazīnu saturošas tabletes, kuru kopējā vērtība nelegālajā apritē sasniedz 1000 latus.

Visi četri aizturētie apcietināti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv