Aiztur desmit gadus vecas meitenītes un kādas sievietes izvarotāju Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki aizturējuši 1982.gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par 2000.gadā dzimušās meitenītes un 1985.gadā dzimušas sievietes izvarošanām, portālam «Apollo» pavēstīja Zemgales reģiona policijas pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

Aiztur desmit gadus vecas meitenītes un kādas sievietes izvarotāju 2 attēli Atvērt

Foto: Valsts policija

Šā gada 18.augustā tika saņemta informācija no meitenītes mātes, ka viņas prombūtnes laikā, kamēr viņa bijusi atstājusi dzīves vietu, devusies uz pilsētu, 1982.gadā dzimušais vīrietis ar viltu izvilinājis meitenīti no mājas Dobeles novadā, Auru pagastā un to izvarojis.

Savukārt sieviete, kura arī dzīvo Dobeles pagastā, Auru pagastā tikusi izvarota šā gada 14.augustā pie dzelzceļa.

Pašlaik plašākus komentārus policija nesniedz.

Policisti uz karstām pēdām aizturēja noziedznieku. Aizturētais ir agrāk piecas reizes tiesāts par zādzībām, no ieslodzījuma vietas Valmieras cietuma atbrīvots šā gada aprīlī.

Sākti kriminālprocesi par izvarošanu, ja tā izraisījusi smagas sekas, kā arī par mazgadīgā izvarošanu, kas paredz sodu ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Par dzimumaktu, lietojot vardarbību, draudus vai izmantojot cietušā bezpalīdzības stāvokli (izvarošana), kas paredz sodu  ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Policija lūdz rūpīgi apskatīt noziedznieka attēlu un informēt policiju, ja no viņa noziegumiem cietusi kāda persona.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv