Aiztur diriģenta Sirmā aplaupītāju

Apollo
0 komentāru

Aizdomās par kora «Kamēr...» diriģenta Māra Sirmā aplaupīšanu un piekaušanu policija pagājušajā nedēļā aizturējusi kādu agrāk jau vairākkārt sodītu personu.

Māris Sirmais

Māris Sirmais

Foto: AFI

Par to ceturtdien preses brīfingā informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Viņš norādīja, ka vakar aizturētajai personai tiesa kā drošības līdzekli ir piemērojusi apcietinājumu. Šī persona pēdējo reizi ar nosacītu brīvības atņemšanu notiesāta pagājušā gada septembrī.

Ķuzis uzsvēra, ka uzbrukums Sirmajam noticis laupīšanas nolūkā un aizturētā persona ar diriģentu iepriekš nebija pazīstama.

Pagaidām ekspertīze par miesas bojājumu smaguma pakāpi Sirmajam vēl nav pabeigta, taču Ķuzis pauda viedokli, ka šie miesas bojājumi nebūs smagi.

Pēc policijas iepriekš sniegtās informācijas, uzbrukums diriģentam notika 1. martā, kad kādas personas klauvējušas pie Sirmā dzīvokļa Bruņinieku ielā durvīm. Kad diriģents tās atvēra, viņš saņēma sitienu pa galvu.

Saskaņā ar policijas iepriekš sniegto informāciju dzīvoklī iekļuva laupītāji, kuri nozaga dažādus priekšmetus un naudu. Cietušais ar galvas un sejas traumu tika nogādāts slimnīcā.

Policijas darbiniekiem cietušais paziņoja, ka, iespējams, viņam nolaupīts portatīvais dators un nauda. Cietušajam nodarītais materiālais zaudējums tiek noskaidrots.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv