Aiztur pedofilu, kura upuri bijuši zēni ar garīgās attīstības traucējumiem

Apollo
0 komentāru

Šonedēļ Rīgā aizturēts kāds pedofils, kurš par upuriem izvēlējies zēnus ar garīgās attīstības traucējumiem, portālam «Apollo» pavēstīja Rīgas reģiona policijas pārvaldes pārstāve Sigita Pildava.

Aiztur pedofilu, kura upuri bijuši zēni ar garīgās attīstības traucējumiem

Foto: «Scanpix»/«Reuters»

Jau pirms vairākiem mēnešiem policija saņēma informāciju no kādas mācību iestādes, ka tajā tiekot seksuāli izmantoti audzēkņi.

Sāktā kriminālprocesa un tālākas izmeklēšanas laikā policistiem izdevies aizturēt iespējamo pedofilu. Tas bijis kāds 1953. gadā dzimis vīrietis, kurš seksuāli izmantojis divus nepilngadīgus zēnus ar garīgās attīstības traucējumiem.

Pildava sacīja, ka aizturētais savus upurus pievilinājis ar saldumiem un tad vedis uz dzīvokli. Viņa arī norādīja, ka, visticamāk, vīrietis upurus nolūkojis internetā, vairākas reizes arī maksājis viņiem dažus latus un pircis mobilo tālruni.

Varmākas upuru skaits varētu būt lielāks, norādīja Pildava.

Apcietinātais vīrietis gan neesot saistīts ar minēto mācību iestādi un iepriekš nav nokļuvis policijas redzeslokā par līdzīgu noziegumu izdarīšanu. Viņam draud brīvības atņemšana no trim līdz divpadsmit gadiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv