Aiztur prostitūtu par citu sieviešu nosūtīšanu prostitūcijai Vācijā

Apollo
0 komentāru

Pagājušajā nedēļā Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde sadarbībā ar Satiksmes uzraudzības biroju aizdomās par sieviešu vervēšanu un nosūtīšanu prostitūcijai uz Vāciju aizturēja 1982. gadā dzimušu prostitūtu.

Prostitūta

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

Kā liecina policijas rīcībā esošā informācija, aizturētā meklēja jaunas sievietes, kuras būtu gatavas nodarboties ar prostitūciju Vācijā, portālu «Apollo» informēja Valsts policijā.

Vervēšanas laikā sieviete apsolīja viņām apmaksāt ceļa izdevumus līdz Vācijai, kas vēlāk būs «jāatstrādā», un nauda jāatdod viņai. Jau sākotnēji savervētās sievietes informētas, ka ar prostitūciju Vācijā būs jānodarbojas nelegāli, jo tur esot lieli nodokļi un pašām prostitūtām būšot neizdevīgi  strādāt oficiāli. Arī aizturētā persona pati nodarbojās ar prostitūciju.

Aizturētā sadarbojās ar kādu 38 gadus vecu prostitūtu no Lietuvas, kura uzrauga Vācijā, Osnabrukā, ierīkotu bordeli.  Šajā bordelī savervētās sievietes sniegtu seksuālos pakalpojumus klientiem. Par to viņām bordeļa uzturētājai un aizturētajai sievietei būtu jāmaksā 500 eiro (350 latu) nedēļā  vai arī puse no savas peļņas, kas nopelnīta, sniedzot seksuālus pakalpojumus.

Sākts kriminālprocess par personu nosūtīšanu seksuālai izmantošanai, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem.

Tā kā nozieguma organizatore izdarīto nožēloja un labprātīgi sadarbojās ar policiju, viņai tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis — policijas uzraudzība un aizliegums izbraukt no valsts.

Policija turpinās pimstiesas izmeklēšanu, lai noskaidrotu iespējamos noziedzīgā nodarījuma līdzdalībniekus, tostarp citu valstu pilsoņus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv