Aizturēti Ķengaraga automašīnu apzadzēji

Apollo
0 komentāru

Valsts policija jau vairākas nedēļas pastiprināti strādā, lai aizturētu automašīnu apzadzējus, kuri aktīvi uzdarbojas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga policijas iecirkņa darbības teritorijā, un šis darbs vainagojies panākumiem.

Aizturēti Ķengaraga automašīnu apzadzēji

Foto: ekrānuzņēmums

Kā aģentūrai LETA apstiprināja Rīgas reģiona Policijas pārvaldes preses pārstāve Sigita Pildava, saistībā ar Ķengaraga apkārtnē notikušajiem automašīnu apzagšanas gadījumiem notikuma vietā jau pieķerts kāds iespējamais garnadzis. 23.novembrī pie nama Deglava ielā automašīnas apzagšanas brīdī aizturēts 1989.gadā dzimis jaunietis.

Atbildot uz aģentūras LETA jautājumu, kāpēc policija, saņēmusi publiskus pārmetumus par nepietiekamu patrulēšanu kriminogēnajā rajonā, neatklāja, ka saistībā ar šiem automašīnu apzagšanas gadījumiem jau ir kādas aizturētās personas, Pildava norādīja, ka tas nav darīts, lai neaizbiedētu pārējos noziedzniekus, kuri turpina uzdarboties šajā apkārtnē un kurus iecerēts pieķert nozieguma vietā līdzīgi, kā tika aizturēts jau minētais jaunietis.

Kā uzsvēra policijas pārstāve, Ķengaraga iecirkņa kriminālpolicistu rīcībā jau vairākas nedēļas ir informācija par to, ka šajā apkārtnē savas noziedzīgās darbības aktīvi veic automašīnu apzadzēji. Policijas rīcībā arī pirms pagājušajā nedēļā raidījumā «Nekā personīga» demonstrētā sižeta bijuši gan vairāku iedzīvotāju un cietušo iesniegumi, gan arī videomateriāli, kurus iespējams izmatot izmeklēšanā.

Patlaban policija turpina aktīvu darbu pie pārējo iespējamo zagļu identificēšanas un aizturēšanas, tajā ieguldot ievērojamus resursus, piebilda Pildava.

LETA jau ziņoja, ka iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) šonedēļ uzdeva Valsts policijas priekšniekam Valdim Voinam izvērtēt Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa darbu cīņā ar noziedzniekiem un nodrošināt policijas patruļdienesta darbību riska rajonos, par kuriem saņemts ievērojams skaits iedzīvotāju iesniegumu saistībā ar automašīnu apzagšanu un aizdzīšanu.

Kā aģentūru LETA informēja Iekšlietu ministrijas preses pārstāve Sintija Virse, šādi Mūrniece reaģējusi uz 22.novembra raidījuma «Nekā personīga» sižetu par Ķengaraga iedzīvotāju, kurš ar videonovērošanas aparatūras palīdzību regulāri fiksējis automašīnu zagļu uzdarbošanos, bet tuvējā apkārtnē neesot novērojis policijas darbinieku patrulēšanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv