Aizturēts pedofils-seksuāls maniaks Papildināts Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

9.jūlijā aizturēts kāds vīrietis, kurš veica netiklas darbības ar mazgadīgām meitenēm, pirmdien preses brīfingā pavēstīja Rīgas reģiona Kriminālpolicijas pārvaldes šefs Andrejs Grišins.

Aizturēts pedofils-seksuāls maniaks 3 attēli Atvērt

Foto: Scanpix/Reuters

Pedofils dzimis 1960.gadā un pēdējā laikā viņš strādājis par taksistu. Viņš bijis divreiz precējies. Viņam ir arī meita no pirmās laulības, tomēr Grišins norādīja, ka policijai nav informācijas, ka viņš varētu būt seksuāli izmantojis meitu.  

Pedofils dzīvojis Pārdaugavā.

Aizturētā vīrieša fotoattēli.

Šī persona veikusi netiklas darbības ar mazgadīgām meitenēm vismaz divas reizes.

Vienā gadījumā seksuāli izmantota tika 11 gadus veca meitene. Tas noticis 2008.gadā Zemgales rajonā.

No ļaundara cietusi arī kāda 27 gadus veca sieviete. Viņai noziedznieks draudējis ar nazi. Kurzemes rajonā Rīgā 18 gadus veca meitene izvarota viņas dzīvoklī. Toreiz vīrietis draudējis ar šaujamieroci.

Šobrīd vīrieša vaina pierādāma četrās nozieguma epizodēs, norādīja Grišins. Pie vīrieša atrasts nazis, gāzes ierocis, zaļa virsjaka ar kapuci.

Policija lūdz atsaukties arī citus maniaka upurus, jo ir aizdomas, ka šie nav vienīgie noziegumi, kurus viņš pastrādājis.

Jau pēc pirmā gadījumā policija ļoti cītīgi izmeklēja šo lietu, analizēja informāciju. Aizturētas tika vairākas personas - bija diezgan daudz iespējamo vainīgo.

Vīrietim piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. Notvertais vīrietis par seksuāla rakstura noziegumiem tiesāts arī Ukrainā. Toreiz viņš tika tiesāts par 7, 8 un 9 gadus vecu meiteņu seksuālu izmantošanu. 

Aizturētais ir Latvijas valstspiederīgais. No soda izciešanas Ukrainā viņš atbrīvots 2005.gadā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv