«Ak Bars» sagrauj «Avangard» un izlīdzina sēriju

Kontinentālās hokeja līgas ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā Kazaņas «Ak Bars» viesos ar 11:1 sagrāva Omskas apgabala «Avangard», izlīdzinot rezultātu sērijā līdz trim uzvarām - 2:2.

Danis Zaripov

Jau pirmajā trešdaļā «Ak Bars» pilnībā iznīcināja pretiniekus un «Avangard» aizsardzība tika izdemolēta. Līdz septītajai minūtei Oļegs Petrovs, Ņikita Aleksejevs un Niko Kapanens panāca 3:0 «Ak Bars» labā, 13. minūtē Jevgeņijs Medvedevs guva ceturtos vārtus, bet perioda izskaņā Aleksejs Morozovs un Aleksejevs guva vēl divus vārtus.

Otrā perioda sākumā Daniss Zaripovs guva septītos vārtus, bet trešdaļas vidū Juka Hentunens un Dmitrijs Obuhovs panāca jau 9:0 Kazaņas kluba labā. Tikai mača 36. minūtē laukuma saimnieki pēc Antona Mališeva precīza metiena vienus vārtus atguva.

Trešā perioda desmitajā minūtē Medvedevs guva jau desmitos vārtus, bet punktu sagrāvei nepilnas divas minūtes līdz mača beigām pielika zviedrs Tonijs Mortensons.

Jāpiebilst, ka ceturtdaļfināla sērijas izšķirošā spēle risināsies pirmdien Kazaņā.