«Ak Bars» uzvar papildlaikā un iekļūst pusfinālā

Kontinentālās hokeja līgas ceturtdaļfināla sērijas piektajā mačā Kazaņas «Ak Bars» savā laukumā spēles papildlaikā ar 3:2 uzvarēja Omskas «Avangard» un iekļuva pusfinālā.

Pirmā perioda vidū Aleksandrs Stepanovs vairākumā vadībā izvirzīja laukuma saimniekus, bet otrā perioda septītajā minūtē Jaromīrs Jāgrs rezultātu izlīdzināja — 1:1.

Otrās trešdaļas vidū Dmitrijs Rjabikins vairākumā vadībā izvirzīja viesus, un pēc tam «Ak Bars» izmisīgi centās rezultātu izlīdzināt. Tas viņiem neizdevās līdz pat spēles pēdējai minūtei, bet, kad līdz trešā perioda beigām bija atlikušas 15 sekundes, Iļja Ņikuļins ar spēcīgu metienu pārspēja Aleksandru Fomičevu, panākdams 2:2.

Spēles papildlaika trešajā minūtē uzvaras vārtus Kazaņas komandā guva Oļegs Petrovs, kas vārtu priekšā pielaboja viltīgu partnera metienu. Līdz ar to «Ak Bars» sērijā svinēja uzvaru ar 3-2 un iekļuva Gagarina kausa izcīņas pusfinālā.

Pusfinālā «Ak Bars» tiksies ar Maskavas «Dinamo», bet otrā pārī spēlēs Jaroslavļas «Lokomotiv» un Magņitogorskas «Metallurg».