«Ak Bars» viesos apspēlē Maskavas «Dinamo»

Šīsdienas KHL vienīgajā spēlē čempionāta vicelīderi Kazaņas «Ak Bars» viesos ar 5:2 uzvarēja Maskavas «Dinamo» hokejistus.

Danis Zaripov

Krievu uzbrucējs Daniss Zaripovs šajā mačā guva trīs vārtus, nodrošinot savai komandai uzvaru ar 5:2.

Jau pēc sešām nospēlētām minūtēm viesi ar Gļeba Kļimenko un Danisa Zaripova pūlēm izvirzījās vadībā ar 2:0. Tomēr līdz otrās trešdaļas vidum Daņils Markovs un Dmitrijs Afanasenkovs izlīdzināja rezultātu. «Dinamo» prieki gan nebija ilgi, jo pēc sešām minūtēm Zaripovs panāca 3:2, bet pēdējās 20 minūtēs Aleksejs Morozovs un Zaripovs nodrošināja «Ak Bars» gana pārliecinošu uzvaru.

Kazaņas klubs ar 113 punktiem 53 mačos ir otrajā vietā KHL regulārās sezonas kopvērtējumā, bet Maskavas «Dinamo» ar 94 punktiem 52 mačos ir septītajā vietā.

Atgādinām, ka Rīgas «Dinamo» ar 76 punktiem 51 spēlē pašlaik ieņem 13. vietu KHL kopvērtējumā.