Ak, šie trakie Jāņi… Konkursa darbs

Apollo
0 komentāru

Jāņi vienmēr bijuši jautri svētki, īpaši pēdējie, kurus pavadīju kopā ar savu mīļoto! Tie bija pirmie īstie Jāņi, jo tajos bija gan mīlestība, gan jautrība, mulsums un viss, ko vien var iedomāties!

Pagājušajā gadā mēs Jāņus svinējām kādā pļavā, kur bija arī daudz citu cilvēku. Kad atbraucām īstajā vietā, mēs ar darlingu gājām apskatīt apkārtni — pastaigāties pa mežu.

Izrādās, ka arī dzīvnieki svinēja Jāņus — zem kāda papardes zieda divas lapsas kaislīgi mīlējās, turklāt izdvešot jocīgas skaņas. Bet augšā kokā sēdēja vārna, kas ar greizsirdīgu aci vēroja visu šo padarīšanu.

Tad mēs gājām tālāk, līdz nonācām līdz nelielai upītei ar tiltiņu. Mēs vēl smējāmies par šo tiltu, skat, kāds antikvariāts! Taču, kad gājām tam pāri, tas tiešām izrādījās gana vecs — blā-ā-ā-ākš, un mēs bijām iekš upes! Es biju slapja, samulsusi un pilnīgā nesaprašanā, taču, kad mēs ieraudzījām viens otru, sākām smieties.

Izbriduši no ūdens, aizgājām pažāvēties saulītē, taču arī tur mums ilgi miera nebija — pēc kāda laika manu draugu ar sulīgu kaku no gaisa aplaimoja kāds putns! Tad nu sekoja lamuvārdu kaudze, bet es nevarēju apstāties smieties!

Pēc jautrajiem piedzīvojumiem mežā mēs atgriezāmies pļavā. Tā kā ārā nebija lietus un sildīja saule, nolēmu pārģērbties bikini peldkostīmā (ar saitītēm sānos) un nācu sēdēt kopā ar visiem pie ugunskura.

Mjā, te nu nebija tālu no lielās nosarkšanas: kad gribēju iet uz telti pēc cepures, ceļoties augšā, roku uzliku uz biksīšu saitītes — viens sāns bija vaļā, un biksītes noslīdēja nost… Šausmas! A puišu pie ugunskura bija gana! Tā nu es ieguvu savu vakara iesauku — miss pornostar. :)

Vakars ritēja uz priekšu, alus arī bija daudz… Kad ar draugu pa tumsu vazājāmies pa pļavu, netīšām sagāzām trīs teltis, bet vienu gandrīz nodedzinājām. Es stāvēju ar sveci, rādot, kā Toms meklē Džeriju, un aiz lielās iniciatīvas ar visu sveci uzgāzos vienai padomju laika teltij, kas aizdegās…

Bļaušana bija liela, bet, tā kā galvā bija tik daudz grādu, īpaši visu šo situāciju neaptvēru. No rīta domāju, ka tas ir sapnis, taču nekā.

Vakars beidzās ar to, ka, ejot gulēt uz savu telti, ielīdām svešā teltī, kur papardes zieds tika baudīts uz pilnu klapi. Turklāt es, ielīdusi svešā miteklī, nekur netaisījos iet prom, jo ļoti gribēju gulēt — uzreiz atlūzu. Draugs mani aiznesa uz mūsu telti, kur arī beidzot dabūjām pagulēt. No rīta atcerējāmies piedzīvoto un jautrojāmies vēl ļoti ilgi.

Jāņos mums bija līdzi arī kamera, ar ko nofilmējām mūsu mīlas augli brīvā dabā… Taču ar šo ierakstu sanāca īpaši mulsinoša situācija — man pat kauns atcerēties… Kādu mēnesi pēc Jāņiem mēs iepazīstinājām mūsu vecākus — rādījām viņiem mūsu fotoalbumu, kā arī gribējām demonstrēt videokaseti ar mūsu safilmētiem kadriem, ko veidojām kādam projektam. Bet nezinu kādā veidā videomagnetafonā iegadījās tieši šis Jāņu vakara ieraksts…

Tas bija ārprāts — mēs abi bijām sarkani un ļoti samulsuši… Taču, tā kā mūsu vecākiem ar humora izjūtu viss ir OK, viņi par šo misēkli tikai pasmējās.

Ar nepacietību gaidām šā gada Jāņus, kuros neapšaubāmi būs ne mazāk jautri. To arī, iespējams, pastāstīsim kādā citā konkursā. Varbūt nākamgad.

Kad gribēju iet uz telti pēc cepures, ceļoties augšā, roku uzliku uz bikini saitītes — viens sāns bija vaļā, un biksītes noslīdēja nost…

Kad gribēju iet uz telti pēc cepures, ceļoties augšā, roku uzliku uz bikini saitītes — viens sāns bija vaļā, un biksītes noslīdēja nost…

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv