Aksenokam nepatīk, ka Žuravļova pieņēmusi darbā dēlu

Apollo
0 komentāru

Rīgas domes Vides komitejas priekšsēdētājas Marikas Žuravļovas («Dzimtene»/LSP) dēla Mareka Žuravļova pieņemšana darbā Vides departamentā nav uzskatama par atbalstāmu rīcību, uzskata Rīgas domes priekšsēdētājs Aivars Aksenoks (JL).

Kā aģentūru LETA informēja Aksenoka preses sekretāre Laila Spaliņa, Rīgas mērs netiekot informēts par darbinieku iecelšanu katrā domes struktūrvienību, viņš nebija informēts arī par šo gadījumu.

«Pēc Aksenoks domām, šāda rīcība nav uzskatama par atbalstāmu, tomēr viņš neplāno iejaukties, jo tiesībsargājošās iestādes secināja, ka interešu konflikts šajā situācijā nav konstatējams,» teica Spaliņa, komentējot Žuravļova iecelšanu amatā.

Jau ziņots, ka darbu Vides departamentā Žuravļovs sācis šā gada maijā un patlaban viņš ieņem Ekonomikas, plānošanas un projektu realizācijas pārvaldes Mājdzīvnieku uzskaites un uzraudzības nodaļas vadītāja amatu. Amatā viņš iecelts uz šīs nodaļas vadītājas dekrēta atvaļinājuma laikā.

Marika Žuravļova, kuras vadītā komiteja pārrauga šā departamenta darbu, aģentūrai LETA iepriekš teica, ka viņas dēls lēmumu par pieteikšanos darbā Vides departamentā ir pieņēmis bez viņas iejaukšanās un līdzdalības. Viņa uzsvēra, ka dēls patstāvīgi pieteicies šim amatam, tāpēc viņai dēla lēmums bija pārsteigums.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv