Aktrise Aurēlija Annužīte: Cilvēki Latvijā ir nelaipnāki kā citviet

Apollo
154 komentāri

Aktrise un sešu bērnu mamma Aurēlija Annužīte-Lauciņa (44), kura pērn laida pasaulē dvīņus, intervijā pastāstījusi, ka ģimene regulāri dodas ceļojumā uz Austriju. Katru reizi pēc šīs zemes apmeklējuma viņa piedzīvo «kultūršoku», jo, atgriežoties Latvijā, viņasprāt, cilvēki ir daudz nelaipnāki un noraidošāki kā citur.

Aktrise Aurēlija Annužīte: Cilvēki Latvijā ir nelaipnāki kā citviet

Foto: Ekrānuzņēmums no video

«Diezgan daudz laika pavadām Austrijā. [..] Ar kaimiņu laipni parunāties, pajokot ar apkalpojošo personālu... Baznīcā, tirgū, pilsētā visi ucina manus bērnus, piedāvā pieskatīt, kamēr iepērkos. Tā ir iekšēja, paaudžu paaudzēs mantota kultūra.

Atgriežoties Latvijā, mēģināju tāpat komunicēt arī šeit. Ar nepazīstamiem cilvēkiem pajokoju, mēģināju uzsākt sarunu, bet pretī saņēmu noraidošu acu skatienu un klusēšanu. Cilvēki neuzticas, domā, ka man ir kādi slēpti nolūki,» sarunā ar žurnālu «Ieva» atklājusi Annužīte.

Kā zināms, aktrise 2005. gadā salaulājās ar Andri Lauciņu. Pārim ir kopumā pieci bērni - Agate, Jāzeps, Marija un nu arī pasaulē nākušie dvīņi Alberts un Teodors.

Aurēlijai ir arī pieaudzis dēls no attiecībām ar aktieri Ivaru Kalniņu, bet Andrim Lauciņam ir divas atvases no iepriekšējās laulības. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv