Alonso ar «Ferrari» noslēgs piecu gadu līgumu

Apollo
0 komentāru

Pirmās formulas (F-1) divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso ar Itālijas komandu «Ferrari» noslēgs līgumu uz pieciem gadiem, šodien vēstī Spānijas masu mediji.

Fernando Alonso

Foto: Reuters/Scanpix

Kā ziņo radio «Cadena Ser», abas puses par noslēgto vienošanos oficiāli paziņos tikai ceturtdien.

2005. un 2006. gada pasaules čempionam Alonso līdz 2010. gadam ir līgums ar komandu «Renault», tomēr tajā ir iekļauts punkts, kas spānim komandu ļauj pamest jau šīs sezonas beigās.

«Ferrari» komandā Alonso piecu gadu laikā saņems 25 miljonus eiro (17,5 miljonus latu), bet līgumā tiks ietverts arī punkts, ka Alonso līgumu varēs pagarināt vēl uz vienu gadu.

Radio «Cadena Ser» piebilda, ja Alonso «Ferrari» pavadīs visus sešus līgumā paredzētos gadus, tad pēc tā beigām viņam būs jau 34 gadi un Alonso varēs pamest F-1 sacīkstes.

Kā ziņots, Alonso «Ferrari» komandā ieņems 2007. gada pasaules čempiona Kimi Raikonena vietu. «Ferrari» juristi jau strādā pie pēdējām detaļām soma atbrīvošanai no «Ferrari» komandas, kurš varētu atgriezties «McLaren-Mercedes» komandā.

Bet par Alonso aizstājēju «Renault» komandā nākamajā gadā varētu kļūt poļu pilots Roberts Kubica, kurš pašlaik pārstāv «BMW-Sauber» komandu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv