Alternatīvā mode pirms glancētajiem žurnāliem Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

7. jūnijā plkst. 19.00 «kim?» Laikmetīgās mākslas centrā tiks atklāta izstāde «Alternatīvā mode pirms glancētajiem žurnāliem, 1985 - 1995». Izstāde notiks Rīgas festivāla ietvaros un ir tapusi sadarbībā ar Laikmetīgas kultūras centru «Garāža».

Bruno Birmanis 2 attēli Atvērt

Bruno Birmanis

Foto: Publicitātes foto

Pašā vasaras plaukumā gatavojamies uzņemt un izrādīt izstādi «Alternatīvā mode pirms glancētajiem žurnāliem, 1985 - 1995», kas ir unikāls Rīgas festivāla vizuālās mākslas programmas projekts un tiek veidota sadarbībā ar Maskavas laikmetīgās centru «Garāža». Izstāde aptver laika posmu, kad perioda jaunie modes mākslinieki ļāvās brīvībai un drosmīgi īstenoja sevi modes un mākslas pasaulē. Zīmīgi, ka Latvijā šo laiku iezīmē Nepieradinātās Modes asambleja modes mākslinieka Bruno Birmaņa iniciatīvā.

Izstādes atklāšanas dienās Latvijā viesosies arī izstādes līdzkurators Miša Basters, kas piedalīsies Rīgas festivāla Vizuālās mākslas programmu pavadošajos pasākumos:

  • 8. jūnijā plkst. 13.00 kim? – tikšanās ar izstādes līdzkuratoru Mihailu Basteru.
  • 8. jūnijā plkst. 17.00 Birojnīcā Berga bazārā – saruna-diskusija, piedaloties modes māksliniekiem, kultūrteorētiķiem un kuratoriem; diskusijas vadītājs – mākslas kritiķis Vilnis Vējš.
  • Pavadošie pasākumi ir apmeklējami bez maksas.

Par «Garāžu» -

Laikmetīgās kultūras centrs «Garāža» ir neatkarīga kultūras platforma jaunas domāšanas attīstei. Plašā izstāžu programma, kas aptver gan Krievijas, gan ārzemju māksliniekus, centra «Garāža» zinātniski pētnieciskā darbība, izglītojošās un izdevējdarbības programmas veido kvalitatīvu vidi sabiedrības dialogam, kā arī jaunu ideju un projektu radīšanai. Šai institūcijai, kuru 2008. gadā Maskavā laikmetīgās kultūras attīstības un popularizēšanas nolūkā dibinājusi Darja Žukova (Дарья Жукова), pieder unikāls pētniecisks krievu mūsdienu mākslas vēstures arhīvs, un tā nodarbojas ar inovatīvu bērnu un ģimenes izglītības metožu izstrādi un ieviešanu, kā arī sniedz atbalstu mākslas un kultūras sfēras profesionāļiem. Centrs «Garāža» palīdz tapt eksperimentāliem projektiem – izstādēm, diskusijām un izglītojošiem pasākumiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv