Alūksnes pilsētas nomalē pastaigājas lācis

Apollo
77 komentāri

Alūksnes pilsētas nomalē otrdien dienas pirmajā pusē iemaldījies lācis, aizčāpojis līdz galdniecības darbnīcai un pēc tam izgājis cauri benzīntanka teritorijai, aģentūra BNS uzzināja Alūksnes novada domē.

Alūksnes pilsētas nomalē pastaigājas lācis

Foto: AFP/Scanpix

«Pie šīs galdniecības darbnīcas ēkas Rūpniecības ielā redzētas lāča pēdas, arī pati personīgi redzēju,» aģentūrai BNS pastāstīja Alūksnes novada domes sabiedrisko attiecību pārstāve Evita Aploka.

Pēc aculiecinieku ziņām, pēc tam vēl lācis izgājis cauri pilsētas nomalē esošās degvielas uzpildes stacijas teritorijai un tad devies atpakaļ netālajā mežā.

«Cilvēki, kas lāci redzēja, bijuši pārsteigti, bet nekas nav atgadījies,» sacīja Aploka. Pēc viņas teiktā, nebija nepieciešama dienestu iejaukšanās, lai lāci mudinātu pamest pilsētu. Pēc aculiecinieku ziņām, redzēts pieaudzis lācis, kas iznācis no netālā meža.

«Lāči tagad ir ļoti aktīvi. Visi lāči jau ir pamodušies, tāpēc intensīvi meklē barību. Kad parādās pirmie dzinumi un lapas, tā arī ir galvenā barība, taču var gadīties situācija, ka lāči nāk meklēt barību cilvēku mītņu tuvumā,» aģentūrai BNS pastāstīja zoologs Jānis Ozoliņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv