Amerikāniete grib kļūt par pasaules smagāko sievieti Video

Apollo
0 komentāru

Diētas mēdz būt dažādas, populārākās, protams, stāsta par svara samazināšanu, tomēr dažas diētas palīdz kļūt apaļākai vai ļoti apaļai.

Ļoti, ļoti apaļa vēlas kļūt Donna Simpsone no Oldbridžas Ņūdžersijā. Tāpēc Donnai ir stingra diēta. Tagad 43 gadus vecā Donna sver ap 300 kg, tomēr tuvāko divu gadu laikā cer kļūt apaļāka - 453,5 kg. Kāpēc? Tāpēc, ka Donna ir uzstādījusi sev mērķi kļūt par pasaules snmagāko sievieti un iekļūt Ginesa rekordu grāmatā.

Lai sasniegtu mērķi, katru dienu Donna ievēro 12000 kaloriju diētu, tas nemaksā maz. 750 dolāri katru nedēļu par hamburgeriem, eļļā ceptiem kartupeļiem, kūkām un čipsiem. Te nu Donna izdomāja, kā atpelnīt šo naudu. Viņa organizē savas svarā pieņemšanās reklāmu kampaņu. Donna nofilmēja internetā ievietoja maksas video «Kā Simpsone pārēdas».
Ja Donnas sapnis īstenosies, viņa uzmanības prožektoros nokļūs otro reizi. Pirmoreiz tas notika pēc dzemdībām 2007. gadā, kad viņa tika atzīta par vissmagāko mammu pasaulē, raksta woman-today.

Donnu atbalsta viņas vīrs. Sabiedrība jau nosodījusi šādus Donnas centienus, neatbalstot tos kaut vai tāpēc, ka viņai ir maza meitiņa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv