Amerikāņu vīrieši sūdzas par pārāk lieliem prezervatīviem

Apollo
101 komentārs

ASV prezervatīvu kompānijas pārskatīs savu produktu izmēru standartus, jo izrādās, ka prezervatīvu vidējais izmērs amerikāņu vīriešiem ir krietni par lielu, vēsta ārvalstu mediji.

Amerikāņu vīrieši sūdzas par pārāk lieliem prezervatīviem

Foto: Panthermedia/Scanpix

Kā liecina statistikas dati, tikai katrs trešais amerikāņu vīrietis seksa laikā izsargājas ar prezervatīva palīdzību un visbiežākais iemesls, kāpēc prezervatīvi netiek lietoti, ir tāds, ka tie seksa laikā mēdz slīdēt nost, proti, vidējais prezervatīva izmērs ir 17 centimetrus liels, tomēr vidējais amerikāņu vīrieša dzimumlocekļa izmērs, kā liecina aptauja, ir tikai 14 centimetrus liels – trīs centimetrus mazāks nekā standarta prezervatīva izmērs.

Šī iemesla dēļ, Amerikas pārtikas un medikamentu pārvalde (Food and Drug Administration) ierosinājusi pārskatīt prezervatīvu izmēru standartus, lai novērstu nevēlamu grūtniecību un seksuāli transmisīvo slimību gadījumu skaita pieaugumu.

Standarta prezervatīvu izmēri svārstās no 17 līdz 21 centimetram garumā un, kā liecina aptauja, tikai 12% amerikāņu vīriešu šis izmērs der.

Lai noskaidrotu vidējo amerikāņu vīrieša dzimumlocekļa izmēru, pētnieki aptaujāja 1661 vīrieti, paļaujoties uz to, ka aptaujātie indivīdi, paši sava labuma dēļ, sniegs patiesas atbildes.

«Ja aptaujātie vīrieši ziņotu, ka viņu dzimumlocekļi ir lielāki nekā patiesībā, viņi beigās dabūtu prezervatīvus, kas ir pārāk lieli, savukārt, ja viņi paziņotu mazāku dzimumlocekļa izmēru, prezervatīvi būtu pārāk mazi, tāpēc mēs ceram uz visu aptaujas dalībnieku godprātību,» skaidroja pētnieki.

Rezultātā atklājās, ka ASV vīriešu dzimumlocekļu izmēri svārstās no 3,8 līdz pat 25,5 centimetriem.

Paredzams, ka aptaujas rezultāti jau drīz tiks ņemti vērā no prezervatīvu ražotāju puses un amerikāņu vīriešiem vairs nevajadzēs mocīties ar pārāk lieliem vai pārāk maziem prezervatīviem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv