Amerikas Rakstnieku ģilde apbalvojusi labākos scenārijus Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Amerikas Rakstnieku ģildes balvu pasniegšanas ceremonijā svētdien balvu par labāko oriģinālo scenāriju ieguvusi Vudija Alena komēdija «Midnight in Paris» («Pusnakts Parīzē»), bet labākā adaptētā scenārija gods ticis kinolentei «The Descendants» («Pēcteči»).

Balvu par labāko adaptēto scenāriju dalīja «Pēcteči» režisors Aleksandrs Peins un scenārija līdzautori Nets Faksons un Džims Rašs.

Ģimenes drāma, kurā galveno lomu tēlo Holivudas zvaigzne Džordžs Klūnijs, vēsta par tēva cīņu, rūpējoties par savām divām meitām pēc tam, kad sieva pēc traģiska nelaimes gadījuma nokļuvusi komā.

Savukārt «Pusnakts Parīzē» vēsta par kādu jaunu Holivudas rakstnieku, kuram dota neparasta iespēja pavadīt laiku kopā ar saviem elkiem - Ernestu Hemingveju un Frensu Skotu Fidžeraldu - pagājušā gadsimta divdesmito gadu Parīzē.

Pēc Amerikas Rakstnieku ģildes balvu iegūšanas abām kinolentēm tiek prognozēti labi panākumi arī kinoakadēmijas «Oskara» balvas pasniegšanas ceremonijā nākamajā svētdienā.

Tomēr ne visiem «Oskara» pretendentiem bija iespēja sacensties par Amerikas Rakstnieku ģildes balvām, tostarp ģildes konkursa noteikumi dalību liedza arī Mišela Hazanaviča melnbaltajai mēmajai kinofilmai «The Artist» («Mākslinieks»), kas nominēta desmit «Oskara» balvām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv