Andrejs Ēķis negaidīti un slepeni apprecējies

Apollo
67 komentāri

Kādreizējais LNT šefs un filmu producents Andrejs Ēķis pēc četru gadu draudzības ar savu mīļoto sievieti, dizaineri Dainu Gāgu, pilnīgā slepenībā apprecējies. 

Andrejs Ēķis negaidīti un slepeni apprecējies

Foto: Evija Trifanova/LETA

Kā izrādās, Andreju ietekmējušas dēla kāzas, pēc kurām viņš iedvesmojies nozīmīgām pārmaiņām savā dzīvē. «Šā gada maijā mēs ar Dainu sākām kopdzīvi, tāpēc attiecību oficiāla reģistrēšana bija loģisks turpinājums. Lēmums precēties nav ne spontāns, ne pārlieku ilgi pārdomāts. Tam tā bija jānotiek!» žurnālam «Privātā Dzīve» vēsta Ēķis. 

«Trim cilvēkiem tajā piektdienā noteicām laiku, kad jāpulcējas pie bijušā kino «Rīga». Tur gaidīja autobuss, lai it kā vestu ekskursijā uz briežu dārzu. Liels bija draugu pārsteigums, kad autobuss piebrauca pie zagsas! Tur laulību reģistrācijas vadītājs Miervaldis Jenčs bija uzdevuma augstumos un piespēlēja, kā mums bija vajadzīgs. Viņš izlikās neko nezinām,» Ēķis atklāja notikumus žurnālam «PDz». Izrādās, ka liecinieki arī neesot zinājuši par precībām, taču tā kā pases līdzi bija, šis jautājums atrisinājās. Diena esot izdevusies, tagad atliek vien uztaisīt gredzenus, pastāstījis Ēķis. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv