Andrejsalā notiek alternatīvās modes un mākslas nedēļa Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Alternatīvās modes un mākslas nedēļa «[MOMENT]week» turpina rosīties Andrejsalā, Enkura namā: 8. aprīlī plkst.19.30 sāksies «Baltijas nakts», un perspektīvākie modes dizaineri no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas prezentēs savas jaunākās un radošākās kolekcijas.

Fantāzijas lidojumam «[MOMENT]week» viesus aicinās ļauties lietuvietes Dovilė Kaušakytė un Eglė Mazecaitė, kuras uz Latviju atvedušas visai neparastu «alternatīvo modi» – savu radošo garu, kas tiek pausts caur neparastiem apģērbiem un to detaļām. Bet ar katra tērpa autentisko unikalitāti, īpaši izstrādātām detaļām, žilbinošām krāsu kombinācijām pārsteigs igauņu modes māksliniece Kristel Kuslapuu, kura demonstrēs savu jaunāko veikumu.

Baltijas naktī ar savu kolekciju piedalīsies arī «[MOMENT]week» jaunākā dalībniece – septiņpadsmitgadīgā igauniete Johanna Nurm. Pateicoties lielajam talantam modes dizainā un pašas radītajiem aksesuāriem, viņa jau sevi ir pierādījusi ne vienu reizi vien, tāpēc atliek vien novērtēt šo talantu! Savukārt igauņu modes māksliniece Kristin Liias vienmēr pārsteidz – viņa atļaujas to, ko neatļautos citi, caur mākslu un modi runā par tādām tēmām, par kurām citi nokaunētos. Šajā vakarā viņa prezentēs savu jaunāko kolekciju «inkognito».

Modes māksliniece no Latvijas Mila-Ludmila Kruglika, kuru raksturo neordinārs, autentisks modelējums, novatorisks skatījums uz apģērba siluetu un izjūtas smalkums gleznieciskā kolorītā, piedāvās kolekciju «_UNII», kas stāsta par pazemē valdošo vienotību, utopiju, par ideālu pasauli un ideāliem cilvēkiem. Turklāt tas nebūt nebūs viss, - modes zīmols «Paviljons» skatītājiem piedāvās īpašu kolekciju «Who the fuck is Alice?», kas solās būt īpaši pārsteidzoša.

Par muzikālām performancēm rūpēsies ekspresīvā igauņu grupa «Mimicry» un divas «Radio SWH» Future daudzsološās grupas – «Man-Hu» un meiteņu radošā apvienība «Sus Dungo».

«[MOMENT]week» laikā būs apskatāmas arī dažādas ekspozīcijas, kas stāsta par modi, mākslu un mūziku. Ekspozīcijā «Mode kā māksla» tiek parādīta šo divu kultūras spēku mijiedarbība un sintēze. Savukārt otra ekspozīcija «90. gadu vilnis» dod iespēju aplūkot modes retrospekciju-izstādi par Latvijas modes pēdējo desmitgažu vēsturi. Būs iespēja arī ieskatīties pagātnē un atcerēties tos «[MOMENT]» dalībniekus, kas savu radošo potenciālu performanču veidā demonstrējuši pirms gada, diviem, trim un vairāk. Izstāde apmeklētājiem būs atvērta arī citos laikos – laikā no 8. līdz 10. aprīlim ikviens interesents to varēs aplūkot no 14.00 līdz 17.00 Enkura namā.

Jau rīt, 9. aprīlī Alternatīvās modes un mākslas nedēļa [MOMENT]week aicina uz Radio SWH Future vakaru, kura laikā tiks prezentētas jaunās un perspektīvās grupas un dīdžeju apvienības, proti, ar labu humoru apveltītā grupa «ApmJ», Yury Brytvich un grupa «La Fleur Du Soleil», latviešu surf-roka grupa «B-Sea Surfers» un talantīgie «Max Brannslokker & Katya Tyukova». Bet visi augstās modes cienītāji varēs baudīt dāņu ekstravagantā multimākslinieka Ulrik Martin Larsen, vācietes Elena Meyer-Ginsberg, igauņu modes dizaineres Marit Ilison un lietuviešu modes mākslinieces Sandra Straukaitė modes šovus. .

Alternatīvās modes un mākslas nedēļas «[MOMENT]week» būtība ir pasniegt modi, mākslu un mūziku alternatīvā veidā, ar to saprotot, ka alternatīva ir nevis pati mode, māksla vai mūzika, bet gan to pasniegšanas veids, - netradicionāls un radošs.

Plašāku informāciju par Alternatīvās modes un mākslas nedēļas programmu un tās dalībniekiem meklējiet mājas lapā: «moment.com.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv