Andrejsalā saplūdīs skaņa un attēls

Apollo
0 komentāru

Sestdien, 12. jūnijā, plkst. 20.00 Mediju stacija Andrejsalā (Andrejostas ielā 4, elektrocehs, ēka nr. 15) piedāvā pārsteidzošu audio un video simbiozes pasākumu Visual Electronic.

Andrejsalā saplūdīs skaņa un attēls

Foto: Publicitātes foto

Uzaicinātie mākslinieki – Evgeny Droomoff, Gastronom 22 un Sarkanais – radīs skaistu elektronisko mūziku, kas būs lielisks skaņu celiņš tai ilūziju pasaulei, ko klātesošajiem atklās vīdžeji. Dīdžeji PanBioPanika, Funkstrot un Pelmeshkin veidos savus setus kā skaņas dekorācijas, piemeklējot asociatīvu un radošu mūziku, kas atspoguļos norises ekrānā.

Iekārtojoties ērti mīkstajā dīvānā vai krēslā, varēsit vērot, kā mūzika lielajā audekla ekrānā pārtop par animācijas shēmām, atbrīvot iztēli, izpētīt frekvenču signālu, optisko blīvumu, skaņu un krāsu salīdzinājumu – ļauties pārdomām par reālo un virtuālo objektu īpašībām.

Video mākslinieki Max Voitech un Plan izmantos vizuālos paņēmienus, kas vērsti uz klausītāja iekšējās pasaules atjaunošanu un vizuālu attēlu pārvaldi, radot kustīgus attēlus gandrīz sajūtamu telpisku struktūru veidā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv