Andris (53) atklāj: kā bez pūlēm katrs latvietis var apgūt angļu valodu

Apollo

 “Nesen vēl nevarēju salikt kopā sakarīgu teikumu angliski. Tik muļķīgi visu mūžu tā pavadīt. Bet pēc Šveices programmas iziešanas varu runāt angliski un tie, kas mani pazīst ir pārsteigti, ka nieka 2 nedēļās ir tāds rezultāts,» stāsta Andris Garkevičs (53), kurš angļu valodu iemācījās, pateicoties unikālajai Šveices metodei. Lasi interviju ar Andri un uzzini, kā iegūt 55% atlaidi ātrai angļu valodas apguvei.

Andris (53) atklāj: kā bez pūlēm katrs latvietis var apgūt angļu valodu

Foto: Publicitātes foto

Vai bijāt iepriekš mācījies angļu valodu?

- Angļu valodu biju mācījies skolā, bet tolaik angļu valoda tā nebija vajadzīga un tās mācības bija ļoti paviršas! Ikdienā angļu valoda nekur nebija vajadzīga un neviens runāt tā arī neiemācījās. Tagad citādāk - angļu valodu vajag visur, arī darbā.

Kas pamudināja sākt mācīties angļu valodu ar Šveices metodi?

– Visi kolēģi, it sevišķi jaunie, labi runā angliski. Bieži nonācu situācijās, kad jāprasa citiem, lai palīdz iztulkot vai uzrakstīt angliski. Par Šveices metodi man izstāstīja viens kolēģis. Pats bija atradis internetā un izmēģinājis. Pēc tā, ko dzirdēju, mācības izklausījās vieglas un patika, ka tiek garantēts rezultāts. Likās ideāli, ka nodarbības visu laiku ir pieejamas datorā vai telefonā, tāpēc uzreiz piereģistrējos.

Dodies uz SwissTalks.lv un saņem savu angļu valodas apmācības programmu jau tagad!

Kā notika mācīšanās?

– Principā uzreiz pēc reģistrēšanās manā epastā atnāca visas nodarbības. Apguvei ļoti palīdzēja tieši tā neparastā metode, kas ļoti atšķīrās no tā, kas redzēts mācību grāmatās. Datorā klikšķināju uz bildītēm un viss raiti pildījās uz priekšu. Dienā tas prasīja tik kādas 15 minūtes, bet jau pēc nedēļas es varēju saprotami pateikt savas domas angliski. Ļoti noderīgi bija vizuālie uzdevumi. Patika tas, ka iesāktās mācības varēju turpināt jebkurā laikā.

Kā Jūs vērtējat savu angļu valodu pēc 2 nedēļām?

- Pēc divām nedēļām manas zināšanas ir ļoti uzlabojušās! Varu runāt daudz plūstošāk un brīvāk, saprotu visu teikto! Tagad skatos filmas angliski, lai neaizmirstu visu, ko esmu samācījies!

Ko Jūs novēlētu tiem, kas vēl nav sākuši apgūt angļu valodu?

– Šveices programma ir visvienkāršākais un ātrākais veids, kā sākt runāt angliski! Piereģistrējies, izmanto programmu, kad tev pašam gribas un ātri sāksi runāt angliski!

Dodies uz SwissTalks.lv un saņem savu angļu valodas apmācības programmu jau tagad!

Uzmanību! - pirmajiem 49 interesentiem – RUDENS PĀRSTEIGUMA ATLAIDE, tāpēc pasteidzies un dodies uz SwissTalks.lv jau tagad!

*Lai aizsargātu informāciju sniegušās personas tiesības uz privāto dzīvi, šis personas vārds ir mainīts. Attēliem ir ilustratīvs raksturs un tie neattēlo tekstā minētās personas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv