Andris Šics: izdevās veikt divus stabilus braucienus

Apollo
0 komentāru

Eiropas čempionātā iegūto ceturto vietu palīdzēja sasniegt divu stabilu braucienu veikšana, sestdien pēc aizvadītajām sacensībām atzina Latvijas kamaniņu sportists Andris Šics.

Jau ziņots, ka kopā ar brāli Juri sestdien izcīnīja 4. vietu Eiropas čempionāta divnieku sacensībās, kas risinās Siguldā. Šici abos braucienos uzrādīja ceturto ātrāko laiku, sacensību kopvērtējumā uzvarētājiem austriešiem Andreasam un Volfgangam Lingeriem, kuri pirmajā braucienā uzstādīja jaunu trases rekordu (42,172 sekundes), zaudējot 0,691 sekundes.

«Pretinieki bija ļoti spēcīgi, taču mums ātri padevās abi braucieni. Vēlējāmies aizvadīt divus stabilus braucienus ar personīgajiem rekordiem, un tas arī sanāca. Runājot par sezonu kopumā, jāatzīst, ka gribējās nedaudz labākus rezultātus, taču tagad galvenais ir noskaņoties Vankūveras olimpiskajām spēlēm. Cerams, ka arī tur izdosies aizvadīt divus stabilus braucienus kā šodien,» sarunā ar aģentūru LETA atzina Andris Šics.

Otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš no līderiem divu braucienu summā atpalika 1,434 sekundes, izcīnot septīto vietu. Jāpiebilst, ka pēc pirmā brauciena Gudramovičs/Kalniņš ieņēma tikai 11.vietu, savukārt otrajā piegājienā uzrādīja sesto ātrāko laiku, kas ļāva kopējā vērtējumā pacelties par četrām pozīcijām augšup.

«Vakardienas braucienā sanāca neveiksme, tādēļ pirmo braucienu sākām uzmanīgi. Otrajā jau gājām uz visiem simts procentiem, nedaudz arī riskējot. Sezonu kopumā vērtēju kā viduvēju. Varēja būt arī labā, taču galvenais ir krāt pieredzi,» sarunā ar aģentūru LETA atzina Gudramovičs.

Viņš arī pauda cerību piedalīties Vankūveras olimpiskajās spēlēs, taču, kā norādīja Gudramovičs, tas būs atkarīgs no trenera lēmuma.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv