Anglija piesakās rīkot 2018. gada pasaules čempionātu futbolā

Apollo
0 komentāru

Anglija oficiāli apstiprinājusi savu kandidatūru 2018. gada Pasaules kausa izcīņas futbolā finālturnīra rīkošanai.

Anglija piesakās rīkot 2018. gada pasaules čempionātu futbolā

Foto: Reuters

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) kandidātu pieteikumus 2018. un 2022. gada Pasaules kausa izcīņas rīkošanai pieņems līdz šā gada 2. februārim.

Plānots, ka nākamā gada decembrī FIFA lems gan par 2018. gada, gan par 2022. gada Pasaules kausa finālturnīra norises vietām.

«Par mūsu iecerēm pieteikties Pasaules kausa rīkošanai bija zināms jau ilgāku laiku, taču ir cita sajūta, ja kandidatūra ir oficiāla,» pēc oficiālas vēstules nosūtīšanas FIFA izteicās Anglijas pieteikuma grupas vadītājs Endijs Ansons. «Esam pārliecināti, ka mums ir labas izredzes noorganizēt turnīru Anglijā.»

Anglijai, kura ir futbola dzimtene un kuras klubi ir ļoti populāri visā pasaulē, tiek prognozētas ļoti labas izredzes sarīkot Pasaules kausa izcīņu. Turklāt pēdējo reizi Anglijā Pasaules kausa finālturnīrs notika 1966. gadā.

Lai rīkotu šādu turnīru, kandidātvalstīs jābūt vairākiem stadioniem ar vismaz 12 400 skatītāju vietām, ka arī galvenajai arēnai ar 80 000 sēdvietu. Anglijā jau tagad ir visa nepieciešamā infrastruktūra un stadioni.

Līdz šim interesi par turnīra rīkošanu ir izteikusi Katara, Krievija, Spānija kopā ar Portugāli, kā arī Japāna un Dienvidkoreja, kas Pasaules kausa finālturnīru kopā sekmīgi rīkoja 2002. gadā.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv