Anmary svin Azerbaidžānas līdera Heidara Alijeva 90 gadu jubileju Attēlu galerija

Apollo
33 komentāri

Dziedātāja Anmary aicināta uzstāties Azerbaidžānas nacionālā līdera Heidara Alijeva 90 gadu jubilejas koncertos Azerbaidžānā.  Azerbaidžāņi tur lielā godā harizmātisko politiķi, kurš lika pamatus Azerbaidžānas valsts izaugsmei  un kļuva par lielu autoritāti šīs valsts iedzīvotājiem. 

Heidara Alijeva dzimšanas dienu plaši svin visā valstī – tiek atklāti krāšņi ziedos slīgstoši parki, kuros acis priecē ziedu skulptūras un visās varavīksnes krāsās zaigojoši ziedu paklāji, un notiek koncerti, kuros uzstājas labākie Azerbaidžānas dziedātāji.  Anmary kā īpašais viesis ir  aicināta noslēgt  svētku koncertus, kuri tiek arī translēti  tiešraidē valsts un sabiedriskajā televīzijā. 

Šajās dienās Baku notiek arī pirmais Dienvidu Kaukāza forums, kurš pulcē vairāk kā 300 ārvalstu ekspertus, augsta līmeņa amatpersonas, kā arī bijušos dažādu valstu prezidentus un  valdības pārstāvjus. Forumā ar runu uzstājās arī Latvijas bijusī prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Par godu Forumam tika organizētas svinīgas vakariņas, kurās viesus priecēja pasaulē populārā dziedātāja Lara Fabian. Pēc Laras Fabian uzstāšanās klātesošos ar dziesmu sveica spēcīgā vokāla īpašniece Anmary, saņemot nedalītas ovācijas un atzinīgus vārdus par savu priekšnesumu.  

Anmary atzīst, ka jutusies saviļņota un ar lielāko prieku izbaudījusi  beļģietes koncertu, kurā skanēja dziesmas franču valodā. Nenoliedzami liels gods bija arī pašai Anmary kāpt uz skatuves un izpildīt savas dziesmas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv