Antess un dvīnes – kopīgā singlā

Apollo
0 komentāru

Šodien, Valentīna dienas gaidās, klajā nācis jauns singls «Divas lietus lāses», kuru iedziedājuši Kaspars Antess un dvīņumāsas Ana un Katrīne.

Antess un dvīnes – kopīgā singlā

Publicitātes foto

Dziesmas «Divas lietus lāses» tapšanā piedalījusies vesela plejāde spožu mūziķu: teksta autors Guntars Račs, aranžējuma autori – latviešu estrādes leģenda Boriss Rezņiks un jaunais, talantīgais Silvestrs Zemgals, izcilais ģitārists Andrejs Meļņikovs. Bet dziesmas «odziņa» ir dziedošās dvīņumāsas Ana un Katrīne.

Melodijas autors Antess stāsta: «Kad Račs uzrakstīja dziesmas tekstu ar nosaukumu «Divas lietus lāses», sapratu, ka ir pienācis īstais laiks ar dvīnītēm ierakstīt kopīgu dziesmu. Viņas taču izskatās un dzied gluži kā divas lietus lāses.»

«Mūsu trio nāk pie klausītājiem ar visgaišākajām domām – šajā laikā vairāk kā jebkad ir jāskan gaišām un optimistiskām melodijām,» teic dziesmas izpildītāji. 

Singla publiskais pirmatskaņojums notiks tieši Valentīna dienā krāšņajā Jaunpils pilī, kur Kaspars Antess uzstāsies ar mīlestības dziesmu programmu «Es mīlu Tevi tā...» Bet īpašu pārsteigumu Antess patlaban gatavo Latvijas Radio 2 dziesmu salidojumam, kas 28. martā notiks Arēnā Rīga – tas būs latviešu zināmāko dziesmu popūrijs, kuru viņš izpildīs duetā ar uzlecošo zvaigzni Ievu Sutugovu. 

«Divas lietus lāses» ir otrais singls no topošās vasaras koncertprogrammas, kurā skanēs jaunas Kaspara Antesa komponētas latviešu dziesmas ar Guntara Rača dziesmu tekstiem. Pirmais singls «Ir tikai rīts» iznāca oktobrī un vairākas nedēļas pēc kārtas ierindojās starp 10 spēlētākajām Latvijas Radio 2 dziesmām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv