Apakšveļai ir liela nozīme* Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Diezgan daudz dāmas, nokārtojot savu privāto dzīvi, aizmirst par tādu garderobes priekšmetu, kā, piemēram, skaista apakšveļa. Tas nav pareizi, jo skaista apakšveļa palīdz ne tikai cīnīties par vīrieša uzmanību, bet arī palīdz celt savu pašapziņu, būt pārliecinātai par savām spējām. 

Pat tad, ja Jums nav kam demonstrēt savu skaisto apakšveļu, tai vienalga ir jābūt. Pie kam, ieteicams iegādāties dažādu apakšveļu, jo ārējais izskats un krāsu gamma jāizvēlas ne tikai konkrētam apģērbam. Apakšveļa demonstrē dvēseles stāvokli. Gribat justies kā liktenīga pavedinātāja? Uzvelciet spilgtu apakšveļu. Ārā auksts laiks, tāpēc drūms noskaņojums? Uzvelciet apakšveļu vasarīgos toņos ar ziedu rakstu.

Apakšveļas galvenā priekšrocība ir tāda, ka tā dāvā uzvaras sajūtu. Efektīgā sarkanas krāsas krūšturī Jūs vienkārši nespēsiet iet salīkusi. Jūsu pleci iztaisnosies paši no sevis, bet krūtis pacelsies uz augšu. Tas nekas, ka neviens neredzēs Jūsu apakšveļu, toties Jūs pati jutīsieties daudz pārliecinošāk. 

Skaista sieviešu apakšveļa – tā nav greznība, tas ir psihoterapijas līdzeklis. Ar apakšveļas palīdzību var atbrīvoties no kompleksiem. Tikai nevajag lieki pārdzīvot, ja Jūs neizskatāties tik efektīvi, kā meitenes uz glancēto žurnālu vākiem. Lai kāda arī nebūtu Jūsu figūra, kvalitatīvi audumi un neparastas krāsas noteikti izcels visas Jūsu figūras priekšrocības. Vēl jo vairāk tāpēc, ka mūsdienu apakšveļas asortiments ir tik daudzveidīgs, ka katra no Jums atradīs kaut ko sev piemērotu. Tai pat laikā pat viskārdinošākās formas nonēsātā apakšveļā izskatīsies neiespaidīgi.

Personīgajā dzīvē apakšveļai ir liela loma, jo izģērbta sieviete neizskatās tik kārdinoša, kā tā, kurai ir kāda rozīnīte, kas paslēpta zem mežģīnēm vai atlasa. 

Apakšveļa palīdz piešķirt tēlam pabeigtību. Tā diktē noteiktu uzvedības stilu un ļauj katru dienu baudīt dzīvi spilgtās krāsās.

Tāpēc atbrīvojieties no novalkātas, izstaipītas un izbalējušas apakšveļas. Necentieties ietaupīt uz apakšveļas rēķina, labāk būs tad, ja Jūsu garderobē būs daži kvalitatīvi apakšveļas komplekti, nekā pilns plaukts ar nekvalitatīvu kokvilnas veļu, kas nopirkta tirgū un tā pazaudēs savu izskatu jau pēc pirmās mazgāšanas. 

Raksts tapis sadarbībā ar sieviešu apģērbu un apakšveļas interneta veikalu StarStyle, kas tagad piedāvā iegādāties arī smaržas.

*Maksas saturs

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv