Apbalvo startautisko olimpiāžu uzvarētājus un viņu pedagogus

Apollo
0 komentāru

Valdība šodien nolēma piešķirt Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) 2299 latus no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem starptautisko olimpiāžu uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanai.

Apbalvo startautisko olimpiāžu uzvarētājus un viņu pedagogus

Foto: APOLLO

IZM budžeta apakšprogrammā starptautisko olimpiāžu uzvarētāju apbalvošanai jau bija paredzēti 12 000 latu, tādējādi kopējā šiem mērķiem pieejamā summa būs 14 299 lati. Ministru kabineta Goda diploms un naudas balvas tiks piešķirtas 2011.gada starptautiskās matemātikas, ķīmijas, bioloģijas, fizikas un informātikas olimpiādes uzvarētājiem un viņu pedagogiem.

Naudas balvu 1500 latu apmērā saņems Kembridžas Universitātes Datorzinātnes programmas 1.kursa students Eduards Kaļiņičenko par iegūto 1.vietu starptautiskajā informātikas olimpiādē, savukārt viņa pedagogi - Rīgas 71.vidusskolas skolotājs Andrejs Sirotkins un SIA «Progmeistars» vecākais pasniedzējs Sergejs Meļņiks - saņems pa 250 latiem.

Salas vidusskolas 12.klases skolnieks Jānis Briška par iegūto 2.vietu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē saņems 1000 latus, bet viņa pedagogi - Salas vidusskolas skolotāja Daina Sondore un Latvijas Organiskās sintēzes institūta pētnieks Juris Fotins - pa 225 latiem.

Latvijas Universitātes (LU) Datorikas fakultātes 1.kursa students Jānis Smilga par iegūto 2.vietu starptautiskajā matemātikas olimpiādē saņems 1000 latus, bet viņa pedagogi - Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolotājs Dzintars Zicāns un SIA «Syncrosoft» programmētājs Māris Valdats - pa 225 latiem.

LU Bioloģijas fakultātes 1.kursa studente Anna Stikāne par iegūto 3.vietu starptautiskajā bioloģijas olimpiādē saņems 700 latus, bet viņas pedagoģes - Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolotāja Anta Artiņa un LU Bioloģijas fakultātes Botānikas un ekoloģijas katedras pētniece Anna Mežaka - pa 200 latiem. Arī cita LU Bioloģijas fakultātes 1.kursa studente Anete Romanauska par iegūto 3.vietu starptautiskajā bioloģijas olimpiādē saņems 700 latus, bet viņas pedagoģes - Saldus 2.vidusskolas skolotāja Antra Bērziņa un LU Bioloģijas fakultātes Cilvēka un dzīvnieku fizioloģijas katedras lektore Kamita Eglīte - pa 200 latiem.

LU Ķīmijas fakultātes 1.kursa students Dmitrijs Jevdokimovs par iegūto 3.vietu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē saņems 700 latus, bet viņa pedagogi - Rīgas 40.vidusskolas skolotājs Vjačeslavs Korotins un LU Ķīmijas fakultātes Vispārīgās ķīmijas laboratorijas vadītāja Skaidrīte Pakule - pa 200 latiem. Arī Rīgas 95.vidusskolas 11.klases skolnieks Georgijs Treņins par iegūto 3.vietu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē saņems 700 latus, bet viņa pedagogi - Rīgas 95.vidusskolas skolotāja Tatjana Cigankova un Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolotājs Kaspars Veldre - pa 200 latiem.

Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolnieks Andrejs Kuzņecovs par iegūto 3.vietu starptautiskajā matemātikas olimpiādē saņems 700 latu, bet viņa pedagogi - Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolotāji Dainis Kriķis un Aija Vasiļevska un LU Datorikas fakultātes Datorzinātnes matemātisko pamatu katedras profesors Andris Ambainis - pa 133 latiem.

Savukārt LU Fizikas un matemātikas fakultātes 1.kursa students Sergejs Lukaņihins šādu summu saņems par iegūto 3.vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē saņems, bet viņa pedagoģe Rīgas Klasiskās ģimnāzijas skolotāja Svetlana Sokolova - 200 latus. Maskavas Fizikas un tehnikas institūta Radiotehnikas un kibernētikas fakultātes 1.kursa students Sergejs Seredenko par iegūto 3.vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē saņems 700 latus, bet viņa pedagogs - Rīgas 40.vidusskolas skolotājs Mihails Golubevs - 200 latus. Lukaņihina un Seredenko pedagogs no LU Fizikas un matemātikas fakultātes Teorētiskās fizikas katedras Vjačeslavs Kaščejevs saņems 400 latus.

LU Datorikas fakultātes 1.kursa students Kārlis Seņko par iegūto atzinības rakstu starptautiskajā fizikas olimpiādē saņems 500 latus, bet viņa pedagogs - Dobeles Valsts ģimnāzijas skolotājs Pēteris Puķītis - saņems 350 latus. Rīgas 88.vidusskolas 11.klases skolnieks Nikita Larks par iegūto Atzinības rakstu starptautiskajā matemātikas olimpiādē saņems 500 latu, viņa pedagogi - Rīgas 88.vidusskolas skolotāja Lidija Meļņika un LU profesors Aivars Bērziņš - saņems pa 175 latiem katrs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

26.09.2017
Ienākt apollo.lv